TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ - 12.06.2022

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE o godz. 18.00 (niedziele - 17.30). Wypraszajmy pokój.
  2. Dziś - Uroczystość NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY.
  3. Wczoraj nasz młodzież przyjęła SAKRAMENT BIERZMOWANIA z rąk. J. EX. Biskupa MICHAŁA JANOCHY. Ks. Biskup poświęcił także FIGURY FATIMSKIE.
  4. Dziś przyjmujemy RELIKWIE Bł. MATKI RÓŻY CZACKIEJ od Sióstr Służebnic Krzyża.
  5. W ostatni piątek odebraliśmy Relikwie Pierwszych polskich Męczenników - św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna otrzymane od J. Ex. Biskupa K. Wętkowskiego, z rąk Kustosza Ks. Michała Drewniackiego.
  6. W czwartek Uroczystość BOŻEGO CIAŁA. Tradycyjnie pójdziemy w procesji ulicami naszej Parafii. Główna Msza św. po której wyruszymy w procesji do 4 ołtarzy o g.11.00. Gościem będzie Ks. Wojciech Woźny z Opus Dei. Proszę o zaangażowanie się wszystkich Grup.
  7. Zapraszamy dzieci w strojach komunijnych, dziewczynki do sypania kwiatów i służby liturgiczne.
  8. Bardzo proszę o udekorowanie swoich posesji i domów w całej Parafii.
  9. Po Uroczystości Bożego Ciała rozpoczyna się OKTAWA z procesjami wokół kościoła. Z dziećmi i asystą.
  10. W piątek po Bożym Ciele nie ma postu.
  11. Dziś Mężczyźni św. Józefa (MsJ) na Sumie złożą roczne przyrzeczenia, a o 17.00 Bal-zabawa dla uczestniczących w rocznej formacji małżeńskiej.
  12. Dziś Grupa Zostaw Ślad ma swoje spotkanie, na które zaprasza, a za tydzień będą rozdawać darmową gazetę ewangelizacyjną Dobre Nowiny.
  13. Jutro o g. 19.30 spotkanie Odpowiedzialnych Grup Młodzieżowych.
  14. Tydzień temu rozpoczęliśmy Nowy KURS DO BIERZMOWANIA młodych kl. I Lic.
  15. Bardzo dziękuję ks. Marcinowi za przygotowanie Rekolekcji Szkolnych oraz grupie ewangelizacyjnej: Jan van Soest, Karolina Frączyk, Karolina Olszak, Milena Makowska, Ula Pisarek, Weronika Rumniak, Zosia Chmielewska, Karolina Borowiecka, Natalia Jurkiewicz, Adam Paradowski, Maja Koźlakowski, Asia Wawro, a także Marta Pastuch, Jacek Solecki, Piotr Czublun, Teresa Bartoszewska, Marysia Chmielewska.
  16. Dziękuję: T. Wawro, A. Poruszek, E. Kawęckiej, G. Stolarskiej, I. Wawro, M. Matulczyk, Al. Kamińskiej, Firmie Szołtum, M. Koźlakowskiemu (serwis projektora).
  17. WSPOMNIENIA: jutro – św. Antoniego z Padwy, wtorek – bł. Teofilusa Matulionisa i bł. Michała Kozala, środa – bł. Jolanty, piątek – św. Brata Alberta.

Dom Rekolekcyjny: Kurs Filip dla młodych (17-19.06), Kurs Przedmałżeński (17-19.06). W wakacje: Kurs Jan (7-10.07.), REO (10-17.07.), RoR (17-23.07.). Foldery przy kiosku.
KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „OREMUS”- na VII i VIII, „Mały Gość Niedzielny”, nowe mądre książki

ZAPOWIEDZI:
II. Piotr Bernard KWIECIŃSKI-kaw. z par. tut. i Dominika ĆWIKLIŃSKA - panna z Niepokalanowa