ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO - 05.06.2022

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE o godz. 18.00 (niedziela-17.30). Wypraszajmy pokój.
  2. UROCZYSTOŚCIĄ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO kończymy Okres Wielkanocny -(Kościół przypomina nam o obowiązku spowiedzi św. wielkanocnej. Za tydzień Uroczystość NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY.
  3. Dziękuję tak wielu uczestniczącym w WIGILIJNYM CZUWANIU.
  4. Jutro II Dzień ZIELONYCH ŚWIĄT – Najświętszej Maryi Panny MATKI KOŚCIOŁA. Msze św. o g. 7.15. 9.00 i 18.00.
  5. W sobotę o godz. 18.00 nasza młodzież przyjmie SAKRAMENT BIERZMOWANIA z rąk. J. EX. Biskupa MICHAŁA JANOCHY. Potrzebne nasze wołanie o ich otwarcie i napełnienie.
  6. Za tydzień przyjmiemy w RELIKWIACH Bł. MATKĘ RÓŻĘ CZACKĄ. Jej Relikwie przekażą Jej Siostry Służebnice Krzyża z Lasek i Piwnej.
  7. Od Wtorku do Czwartku zaczynamy REKOLEKCJE SZKOLNE. Proszę o modlitwę.
  8. We wtorek w kościele WIECZÓR UWIELBIENIA o g. 20.00. Bardzo zapraszamy wszystkich.
  9. W piątek wraz z Grupą Odnowy pielgrzymujemy do Lichenia. Odbierzemy także w Kazimierzu Biskupim Relikwie Pierwszych polskich Męczenników - św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna otrzymane od J. Ex. Biskupa K. Wętkowskiego.
  10. W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a po nich Msza św. WYPOMINKOWA.
  11. Dziś modlimy się za naszą MŁODZIEŻ.
  12. Cieszy, że 21 Dzieci Rocznicowych odprawiło Nowennę Piątków miesiąca. Pozostałe zapraszamy. (Dziękuję Rodzicom Rocznicowym za dar ok 1tys. zł. – przeznaczony także na Figury Fatimskie).
  13. Dziękuję Ks. Marcinowi i młodzieży za wyjazd duchowy na LEDNICĘ.
  14. Dziś wieczorem rozpoczynamy Nowy KURS DO BIERZMOWANIA młodych kl. I Lic.
  15. Za tydzień po wieczornej Mszy św. spotkanie Grupy Zostaw Ślad.
  16. Za tydzień Mężczyźni św. Józefa (MsJ) na Sumie złożą roczne przyrzeczenia, a o 17.00 Bal-zabawa dla uczestniczących w rocznej formacji małżeńskiej.
  17. Wczoraj sprawując NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE poświęciliśmy Figury Fatimskie.
  18. Dziękuję liczniej obecnym na DROGA ŚWIATŁA.
  19. Cieszy wola włączenia się w grono kandydatów na ministrantów 14 chłopców po I Komunii św..
  20. Dziękuję prowadzącym spotkania dla małżeństw w tym roku: P i D. Pangowskim i małżeństwom: Brinken, Chmielewskim, Dmochowskim, Fryszczyn. Koźlakowskim, Skurczyńskim i i Wojciechowskim.
  21. Dziś KATECHEZA CHRZCIELNA – dla planujących CHRZTY w czerwcu i w wakacje.
  22. Dziękuję: I. Wawro, A. Poruszek, E. Kawęckiej, G. Stolarskiej, A. Troszak, Z. Lubryczyńskiej, A. Zamoyskiej, K. Dziurdziak, E. Klimek i Ed. Zygmunt oraz ……………………
  23. WSPOMNIENIA: wtorek – św. MM z Peru M. Tomaszek i Zb. Strzałkowski, środa – św. Jadwigi Królowej, czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, sobota – św. Barnaby Ap.

Dom Rekolekcyjny: Kurs Filip dla młodych (17-19.06), Kurs Przedmałżeński (17-19.06). W wakacje: Kurs Jan (7-10.07.), REO (10-17.07.), RoR (17-23.07.). Foldery przy kiosku.

Dziś TACA INWESTYCYJNA: zamknięty remont kolejnego pomieszczenia oraz prace przy figurach fatimskich.

KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „OREMUS”- na VII, „Mały Gość Niedzielny”, nowe mądre książki.

ZAPOWIEDZI:
I. Piotr Bernard KWIECIŃSKI-kaw. z par. tut. i Dominika ĆWIKLIŃSKA - panna z Niepokalanowa
II. Darren Emil Dominic D COSTA– kaw. z Australii i Michalina Iwona MATULCZYK - panna z par. tut.