UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY - 15.08.2021

W WAKACJEMsze św.: 9.00, 11.00, 12.30, i 18.00. Transmisja- bit.ly/swHubertZG
Transmitowana jest tylko Msza św. o godz. 9.00 (w tygodniu - zawsze środy i dni ważne).
KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od ok. 18.30 -19.30

1. Dziś zamiast Nieszporów – Rekolekcje „Beatyfikacja33” - o g. 17.30.
  2. Dziś - Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Podczas każdej Mszy św. – poświęcenie ziół, kwiatów i owoców na Matkę Bożą Zielną.
  3. Za tydzień będziemy gościć Bpa z Ukrainy (diec. Kamieniecko-Podolska) – Ks. Bp. Radosława ZMITROWICZA. Będzie głosił Słowo Boże, a po Mszy św. będzie zbierał ofiary na powstające Seminarium tamtej Diecezji.
  4. Za tydzień przypada wspomnienie NMP Królowej. Będziemy dziękować Bogu i Maryi za ochronę w czasie trwającej pandemii i zachowanie nas w zdrowiu i bezpieczeństwie oraz z wdzięcznością prosić o dalszą opiekę.
  5. Trwają 33 dniowe Rekolekcje „Beatyfikacja 33” dla przygotowania do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia i S. Róży Czackiej. Każdego dnia o g. 17.30 .
  6. W czwartek Msza św. wieczorna z Modlitwą o UZDROWIENIE przez wstawiennictwo naszego patrona św. Huberta.
  7. Za tydzień po Mszy świętej wieczornej NABOŻEŃSTWO DO ŚW. RITY – Patronki Spraw beznadziejnych (róże i intencje).
  8. Sierpień jest miesiącem TRZEŹWOŚCI (racje patriotyczne i religijne). Zachęcamy do wpisania się do Księgi Trzeźwości (na ołtarzu Matki Bożej).
  9. W piątki ADORACJA od rana (za szklanymi drzwiami), a od godz. 15.00 (KORONKA do Miłosierdzia Bożego) - w kościele. (Codziennie ADORACJA od g. 17.30).
  10. Dziś w kancelarii można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła. Bóg zapłać.
  11. Grupa Odnowy zaprasza na spotkania modlitewne we wtorki o g.20.00 w dolnej Sali parafialnej.
  12. WSPOMNIENIA: jutro – św. Stefana Węgierskiego, wtorek – św. Jacka, czwartek – św. Jana Eudesa, piątek – św. Bernarda, sobota – św. Piusa X PP.
  13. Pamiętajmy w modlitwie o: wypoczywających, a zwłaszcza na Rekolekcjach: w naszym Domu, na Oazie, Rekolekcjach małżeńskich i osobistych oraz Pielgrzymkach.
  14. Dziś wyruszyła pielgrzymka do Sanktuarium w Pieczyskach (dziękczynienie za ochronę).

STRÓJ – GODNY, a niekoniecznie WYGODNY. PAMIĘTAJMY !!!

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS – na wrzesień, Miłujcie się i nowe książki.