XIX. NIEDZIELA ZWYKŁA - 8.08.2021

W WAKACJE :

Msze św.: 9.00, 11.00, 12.30, i 18.00. Transmisja-login- bit.ly/swHubertZG

Transmitowana jest tylko Msza św. o godz. 9.00 (w tygodniu - zawsze środy i dni ważne).

KANCELARIA - czynna w poniedziałki i czwartki od ok. 18.30 -19.30.

1. Dziś zamiast Nieszporów – Rekolekcje „Beatyfikacja33” - o g. 17.30.
  2. Za tydzień 15 sierpnia - Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny. Podczas każdej Mszy św. – poświęcenie ziół, kwiatów i owoców na Matkę Bożą Zielną.
  3. W ostatni piątek rozpoczęliśmy 33 dniowe Rekolekcje „Beatyfikacja 33” dla przygotowania do beatyfikacji Ks. Prymasa Tysiąclecia i S. Róży Czackiej. Każdego dnia o g. 17.30 będzie rozważanie i Adoracja Najśw. Sakramentu (w niedziele o 17.30).
  4. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy mężczyzn na spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MsJ).
  5. W piątek o 17.20 WYPOMINKI i Msza św. za zmarłych (wtedy -Rekolekcje Beatyfikacja 33 tylko z rozważaniem o 17.10).
  6. Za 2 tygodnie będziemy gościć Biskupa Radosława Zmitrowicza z Ukrainy z diec. Kamieniecko-Podolskiej. Będzie głosił Słowo Boże i kwestował na powstające Seminarium.
  7. Sierpień jest miesiącem TRZEŹWOŚCI (racje patriotyczne i religijne). Zachęcamy do wpisania się do Księgi Trzeźwości (na ołtarzu Matki Bożej).
  8. Proszę - dopilnujmy praktyk wiary swoich rodzin i dzieci.
  9. W piątki ADORACJA od rana (za szklanymi drzwiami), a od godz. 15.00 (KORONKA do Miłosierdzia Bożego) - w kościele. (Codziennie ADORACJA od g. 17.30).
  10. Bardzo dziękuję prowadzącym śpiewy w całym lipcu, a zwłaszcza Katarzynie Trojanowskiej i Monice Chmielewskiej. Wielkie podziękowania.
  11. Z serca dziękuję M. Amerlik i R. Chmielewskiemu (w kościele), F. Callowi (wycięcie chorych brzóz), J. Trojanowskiemu (skoszona trawa) i J. Tokarskiemu (inna pomoc).
  12. Grupa Odnowy zaprasza na spotkania modlitewne o g.20.00 w dolnej Sali parafialnej.
  13. WSPOMNIENIA: jutro – św. Edyty Stein, wtorek – św. Wawrzyńca, środę – św. Klary, czwartek – św. Joanny de Chantal, sobota – św. Maksymiliana Kolbe.
  14. Pamiętajmy w modlitwie o: wypoczywających, a zwłaszcza na Rekolekcjach: w naszym Domu, na Oazie, Rek. małżeńskich i Pielgrzymach.
  15. Za tydzień o 6.30 spod kościoła wyruszy pielgrzymka do Sanktuarium w Pieczyskach (dziękczynienie za ochronę). Konieczne ZAPISY dla ubezpieczenia. Lista w zakrystii.
  16. Nasza Grupa młodzieży wraca szczęśliwa w nocy z Festiwalu Młodych w Medjugorie.
  17. Mile widziany byłby Darczyńca komputera do Domu Rekolekcyjnego.

STRÓJ – GODNY, a niekoniecznie WYGODNY. PAMIĘTAJMY !!!

KIOSK: TYGODNIKI, OREMUS – na wrzesień, Mały Gość Niedzielny i Miłujcie się, i nowe książki.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/