VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 09.05.2021

Dziś Msze św.: 9.00, 11.00, 12.30, oraz 16.00, 18.00.
Osoby zaszczepione nie wliczają się do limitu obecnych i powinny wrócić już do praktyk wiary.
Dla chorych transmisja LITURGII MSZY ŚWIĘTYCH - pod linkiem - bit.ly/swHubertZG

1. Za tydzień Uroczystość WNIEBOWSTĄPIENIA JEZUSA CHRYSTUSA.
  2. Od piątku Kościół rozpoczyna jedną z najważniejszych modlitwNowennę do DUCHA ŚWIETEGO.
  3. Za tydzień Przyjmiemy w Relikwiach Bł. Zofię Czeską – niezwykłą kobietę i zakonnicę.
  4. NABOŻEŃSTWA MAJOWE sprawowane w tygodniu o godz. 18.00, a w niedziele o 17.15.
  5. Wczoraj Biskup ustanowił 4 mężczyzn Nadzwyczajnymi SZAFARZAMI Komunii świętej.
  6. W czwartek kolejna rocznica zamachu na życie Jana Pawła II (rocznica Fatimska).
  7. W piątek - WYPOMINKI o 17.20 i Msza św. WYPOMINKOWA za zmarłych.
  8. W piątek po wieczornej Mszy św. szósta DROGA ŚWIATŁA.
  9. Spotkania przed KOMUNIĄ ŚW. – dla grupy II – dziś i za tydzień o godz. 15.00, a gr. I. za tydzień o godz. 10.05.
  10. Spotkanie z Rodzicami i z kandydatami do Bierzmowania za tydzień po Mszy o 18.00.
  11. W czwartek Mężczyźni św. Józefa (MsJ) zapraszają na swoje spotkanie.
  12. Od jutra Msze św. poranne w starym kościele.
  13. Za tydzień spotkanie wyjeżdzających z Księdzem w wakacje do Medjugorie.
  14. WSPOMNIENIA: środa – św. Leopolda Mandica, czwartek – Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej oraz św. Serwacego, piątek – św. Macieja Apostoła, w niedzielę – św. Andrzeja Boboli i św. Szymona Stocka.
  15. Dziś młodzież z Zostaw Ślad ma spotkanie o rozeznawaniu swojego powołania.
  16. Bardzo dziękuję: za pomoc w ułożeniu drewna: J. Tokarskiemu, M. Koźlakowskiemu, F. Wolskiemu, M. Wojciechowskiemu, oraz za inną pomoc: J. Kornackiemu, G. Kusoskiemu, P. Czublunowi, M. Amerlik, M. Chomicz, G. Stolarskiej, A. Olszak, Al. Kamińskiej i A. Poruszek.

ZAPOWIEDZI:
II. Igor Tadeusz Helbrecht – kaw. z par. tut. i Agnieszka Paulina Pietrzykowska – panna z Nadarzyna

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” na czerwiec, Pamiątki I Komunijne, różne książki. Polecam – „Zmartwychwstał, nie ma Go tu !” (tł. O. A. Koprowski), Świat naszych uczuć”, i książki Ks. Fr. Blachnickiego.

- Trwajmy w modlitwie błagalnej o oddalenie zarazy i siły dla służb medycznych!!
    - Dyspensa - od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. (to nie zakaz, ani alibi– a są Msze św., w których nie jest wykorzystany limit, słuchajmy głosu sumienia).