V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 02.05.2021

Dziś Msze św. : 9.00, 11.00, 12.30, oraz 16.00, 18.00.
Osoby zaszczepione nie wliczają się do limitu obecnych i powinni wrócić już do praktyk wiary.
Dla chorych transmisja LITURGII MSZY ŚWIĘTYCH - pod loginem -
bit.ly/swHubertZG

1. Jutro 3 MAJA i Uroczystość Królowej Polski. Msze św. jak w niedziele.
  2. Od dziś likwidujemy Msze św. niedzielne o g. 17.00!!!
  3. W niedziele i uroczystości Nabożeństwo MAJOWE będzie sprawowane o godz. 17.15.
  4. Bardzo proszę by przyozdobić kapliczki na modlitwy majówkowe.
  5. W tygodniu Nabożeństwo Majowe (z czytankami o ks. Prymasie) - o godz. 18.00, po nim Msza św.
  6. Z radością informuję, że w sobotę w Świątyni Opatrzności Bożej 4 mężczyzn zostanie promowanych na Nadzwyczajnych SZAFARZY Komunii świętej.
  7. Dziś o 10.10. KATECHEZA CHRZCIELNA dla planujących CHRZTY w maju.
  8. Dziś Dzień Flagi. Wywieśmy je (jutro Uroczystość Królowej Polski).
  9. W tym tygodniu wypada I. CZWARTEK (adoracja o powołania od g. 17.00 i Msza św. o powołania) i I. PIĄTEK miesiąca (SPOWIEDŹ rano i od 15.30; Odwiedzamy Chorych).
  10. W piątek po wieczornej Mszy św. piąta DROGA ŚWIATŁA.
  11. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za - Wielkanocny Wieczór Uwielbienia.
  12. Beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia nastąpi 12 września br. wraz z Marią Czacką.
  13. Spotkania przed KOMUNIĄ ŚW. – dla grupy II - 9 maja i gr. I. 16 maja o godz. 10.05.
  14. Spotkanie z Rodzicami z kandydatami do Bierzmowania za 2 tyg. po Mszy o 18.00.
  15. WSPOMNIENIA: wtorek – św. Floriana, środa – św. Kazimierza Kaźmierczyka, czwartek – święto Apostołów Filipa i Jakuba, sobota – Uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika.
  16. Za tydzień młodzież z Zostaw Ślad ma spotkanie o rozeznawaniu swojego powołania, zaś dziś rozdają darmową gazetę ewangelizacyjną Dobre Nowiny.
  17. Dziś TACA INWESTYCYJNA: remont generalny z nowym wyposażeniem zmywalni, trwa remont kolejnego kompleksu pokojowego z łazienką, rozliczona finalnie kostka i ostanie prace nad ruchomym aniołkiem i gwiazdą na organach, kupione z obrazy M.B Częstochowskiej i Nieustającej Pomocy. (b. dziękuję za wpłaty na konto).

ZAPOWIEDZI: /
I. Igor Tadeusz Helbrecht – kaw. z par. tut. i Agnieszka Paulina Pietrzykowska – panna z Nadarzyna

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” na maj, różne książki. Polecam – „Zmartwychwstał, nie ma Go tu !” (tł. O. A. Koprowski), Świat naszych uczuć”, i książki Ks. Fr. Blachnickiego.

- Trwajmy w modlitwie błagalnej o oddalenie zarazy i siły dla służb medycznych!!
    - Dyspensa - od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. (to nie zakaz, ani alibi– a są Msze św., w których nie jest wykorzystany limit, słuchajmy głosu sumienia).