VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.02.2022

Transmitujemy Msze św. o g. 9.00 i 11.00 (w tygodniu - środy i dni ważne)   (bit.ly/swHubertZG).

1. Dziś NIESZPORY o 17.30.
  2. Za 2 tygodnie – 6. marca, zaczniemy już REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE.
  3. Natomiast 15. marca rozpoczniemy 5 - tygodniowe rekolekcje „ ABC Chrześcijaństwa ’’ - we wtorki od 19.30
  4. Dziś dzieci Klas Komunijnych otrzymują książeczki komunijne.
  5. Dziś młodzież z grupy ZOSTAW ŚLAD zaprasza młodzież, po wieczornej Mszy św. na spotkanie na temat synodalności.
  6. Zapraszamy dzieci w różnym wieku do udziału w przygotowaniu przedstawienia o św. Józefie - 20 marca. Próba już dziś w dolnym kościele po Mszy św. o g. 11.00.
  7. W poniedziałek o godz. 16.00 Spotkanie katechetyczne.
  8. We wtorek po wieczornej Mszy świetej - NABOŻEŃSTWO do św. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych (przynosimy róże i intencje).
  9. W środę siódme SPOTKANIE SYNODALNE o godz. 19.00.
  10. W czwartek o godz. 19.00 Odprawa Oazy i Kościoła Domowego.
  11. Zapraszamy małżeństwa w sobotę 26.02. na g. 16.00 na spotkanie z serii – „Odkryj na nowo swoje małżeństwo”. Temat: „Bliżej Boga – bliżej siebie”. Będzie opieka dla dzieci.
  12. Nasza OAZA zaprasza także w sobotę młodzież na BAL KARNAWAŁOWY po wieczornej Mszy św. o g. 18.00. Wejściówka - 10 zł. Tytuł „Ale Kosmos”.
  13. Za tydzień (ostatnia niedz. m-ca) podczas Sumy modlimy się za naszą Ojczyznę.
  14. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować dla naszych najb. potrzebujących.
  15. WSPOMNIENIA: dziś - św. Dzieci fatimskich, w poniedziałek – św. Piotra Diamianego, wtorek – święto katedry św. Piotra oraz bł. Stefana Frelichowskiego, środa – św. Polikarpa.
  16. KANCELARIA już czynna normalnie, wg. starego grafiku.
  17. Bardzo dziękuję: K. Kuleszy i J. Suska i Ant. Cieślakowi, oraz F. Wolskiemu, M. Kowalskiemu-Klein, M. Mycielskiemu, J. Tokarskiemu, D., J. i St. Szczepańskim, P., D., F. Kowalskim, G. Kusoskiemu, G. Stolarskiej i D. Pastuszak oraz Wspólnocie Święta Rodzina.
  18. Bardzo proszę nadal o pomoc w układaniu pociętego
  19. Dom Rekolekcyjny:Sem. Poslugi Modlitwą Wstaw. (25-27.02), Kurs Filip dla małżeństw (11-13.03), Kurs Przedmałżeński (18-12.03).
  20. Dziś w kancelarii można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła.
  21. Zapraszam na krótką pielgrzymkę do Łowicza w sobotę 26.02., po odbiór Relikwii św. WIKTORII Męczennicy III wieku od ks. Biskupa Łowickiego. Zwiedzimy, Rynek, katedrę i muzeum. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o g. 12.00, powrót na 18.00. Cena 50 zl.

KIOSK:  TYGODNIKI, „Miłujcie się”, „OREMUS”.

Są także książki Edycji Paulińskiej, pomoce dla dzieci i inne ważne lektury oraz salezjańskie książki o wychowaniu.