WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE - 29.05.2022

1. Zapraszamy na ostatnie NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00 (niedz-17.30). Prośmy o pokój.
  2. Za tydzień UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIETEGO, którą kończymy Okres Wielkanocny. (Kościół przypomina nam o obowiązku spowiedzi św. wielkanocnej).
  3. WIGILIJNE CZUWANIE zaczniemy w sobotę o godz. 20.00 i zakończymy ok 23.30.
  4. Dziś na Sumie modlić się będziemy za naszą Ojczyznę.
  5. Od środy zaczynamy NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE – wynagradzające Sercu Bożemu.
  6. Dziś - Rocznica I. KOMUNII ŚW. o g. 11.00. Omadlajmy te Dzieci.
  7. Od piątku trwa NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO – najważniejsza modlitwa Kościoła.
  8. Jutro wieczorem NABOŻEŃSTWO do św. JANA PAWŁA II. Zapraszamy.
  9. Jutro o 16.00 Spotkanie KATECHETYCZNE, a o 19.30 RADA PARAFIALNA.
  10. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (od 17.00 Adoracja o powołania i Msza o powołania); I. PIĄTEK (Spowiedź rano i od 15.30. Dodatkowa Msza św. o g. 16.00. UWAGA!!! Dzieci Komunijne. Odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH); i I. SOBOTA miesiąca (NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE od g. 17.00, z Różańcem św. i Mszą św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  11. W piątek ostatnia DROGA ŚWIATŁA.
  12. Dziś Grupa Zostaw Ślad zaprasza na swoje spotkanie po wieczornej Mszy św.
  13. Zakończone zostały prace przy figurach objawienia Anioła Dzieciom Fatimskim. Dziękuję Rodzicom dzieci Komunijnym – z ich ofiar w połowie pokryte koszty zakupu Figur.
  14. Dziękuję Dzieciom Komunijnym za dar na Dzieci na Misjach świętych w kwocie -
  15. Cieszy wola włączenia się w grono kandydatów na ministrantów 14 chłopców po I Komunii św..
  16. Dziękuję obecnym na spotkaniu „Przebaczenie i pojednanie w małżeństwie”.
  17. Za tydzień KATECHEZA CHRZCIELNA – dla CHRZTÓW w czerwcu i w wakacje.
  18. Dziękuję: A. Poruszek, E. Kawęckiej, G. Stolarskiej, A. Troszak, Z. Piasko, G. Kusoskiemu, M. Koprowskiemu i J. Dmochowskiej.
  19. WSPOMNIENIA: dziś – św. Urszuli Ledóchowskiej, poniedziałek – św. Zdzisławy, wtorek – św. Nawiedzenia NMP, środa – św. Justyna, piątek – św. Karola Lwangi i Tow., sobota - bł. Michała Giedroycia.
  20. Dom Rekolekcyjny: Kurs Filip dla młodych (17-19.06), Kurs Przedmałżeński (17-19.06). W wakacje: Kurs Jan (7-10.07.), REO (10-17.07.), Rekolekcje o Radości (17-23.07.). Foldery przy kiosku.
  21. Dziś (ostatnia niedziela miesiąca) CARITAS będzie zbierała OFIARY na pomoc dla naszych rodzin w potrzebie.
  22. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: zamknięty remont kolejnego pomieszczenia oraz prace przy figurach fatimskich.

KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „OREMUS”- na VI i VII, nowy - „Mały Gość Niedzielny”, nowe mądre książki oraz PAMIĄTKI KOMUNIJNE.

ZAPOWIEDZI:
I. Darren Emil Dominic D COSTA– kaw. z Australii i Michalina Iwona MATULCZYK - panna z par. tut.
II. Mikołaj Jan KUDLIŃSKI-kaw. z par. tut. i Natalia DOMAŃSKA- panna ze Zgierza

MŁODZIEŻ
- zapraszamy do LEDNICY 4 czerwca ( kl. VIII, szk. śred. i studenci. Koszt 80 zł)
- wczoraj - wyjazd na „Parafiadę” – Wyniki zmagań sportowych.