XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.06.2021

Msze św.: 9.00, 11.00, 12.30, i 16.00, 18.00. Transmisja - bit.ly/swHubertZG
Msza św. o godz. 16.00 będzie odprawiana tylko do końca czerwca
.
Od następnej niedzieli nie ma już DYSPENSY od uczestnictwa we Mszy św
KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i piątki od 18.30 -19.30

1. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE – w tygodniu o g. 18.00, a w niedziele o 17.30.
  2. W najbliższą sobotę o godz. 16.00 Jego Ekscelencja Bp. Michał Janocha udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Ogarnijmy ich i rodziny modlitwą.
  3. Ks. Biskup podczas Bierzmowania wprowadzi w Relikwiach św. Papieża Piusa X.
  4. Dziś młodzież z Zostaw Ślad ma swoje kończące formację spotkanie o działaniu Chrystusa.
  5. Dziś Mężczyźni św. Józefa na Sumie odnowią swoje zobowiązania.
  6. Za tydzień po Mszy św. o 9.00 zostanie poświęcony KAMIEŃ ŻYCIA, ufundowany przez środowiska „Pro Life”.
  7. W czwartek Msza św. o UZDROWIENIE za przyczyną św. HUBERTA.
  8. W czwartek o 19.00Odprawa OAZY, a w sobotę o 19.15 - Ognisko Szafarzy.
  9. Zakończyliśmy REKOLEKCJE SZKOLNE. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym z naszej Parafii: Katechetom, P. Jackowi, s. Katarzynie, P. Czublunowi, kl. VIII B i innym wielu młodym za ich współtworzenie.
  10. W miniony czwartek odebraliśmy od Ojców Franciszkanów przez Arcybiskupa Władysława Ziółka Relikwie bł. Rafała Chylińskiego. Piękna i podniosła uroczystość. Dziękuję Pielgrzymom.
  11. Za nami OKTAWA Bożego Ciała. Z serca dziękuję Bielankom i Sypaczkom, Ministrantom, Szafarzom, Totus Tuus, Żywemu Różańcowi, zbierającym płatki kwiatów oraz obecnym na poświęceniu wianków. Bardzo dziękuję naszej Policji za opiekę na procesji.
  12. Dziękuję naszym Muzykom za KONCERT na Boże Ciało: P. Konarzewski, K. Kusztal, M. Dmochowski, W. Ziółkowski, J. van Soest, M. Czublun, N. Ziółkowska i G. Kusoski i wielu śpiewającym i tańczącym. Liczę na więcej.
  13. Dziękuję obecnym kolejny raz na zajęciach: „Jedność małżeńska a wychowanie dzieci”. Dziękuję odpowiedzialnym za te zajęcia: Dorocie i Piotrowi Pangowskim.
  14. Zapraszamy uczniów naszej Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami na spotkanie powstającej Grupy Modlitwy Tańcem - 20 czerwca po Mszy o g.11.00 w dolnym kościele.
  15. Młodzież studencką i szkół średnich (od 16 roku) zapraszamy na Kurs Filip 25-27.VI br.
  16. WSPOMNIENIA: dziś – św. Antoniego z Padwy, jutro – bł. Michała Kozala i bł. Teofila Matulionisa, wtorek – bł. Jolanty, czwartek – św. Alberta Chmielowskiego, za tydzień – bł. Władysława Bukowińskiego.
  17. Dziś tzw. PUSZKA na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.
  18. W wakacje zapraszamy na Rekolekcje: Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) – 11-18.07 i Rekolekcje o radości w Duchu Świętym (RoR) – 18 – 24 lipca.

ZAPOWIEDZI:
II.
- Damian Krzysztof Czarnecki – kaw. i Agnieszka Anna Gałecka - panna, oboje z par. tut.
- Kacper Jan Gilarowski -kaw. z par. tut. i Aleksandra Grzelczak panna z Lubartowa

KIOSKTYGODNIKI, „Oremus” - na lipiec i sierpień, Mały Gość Niedzielny i Miłujcie się, książki o Duchu Świętym.