X NIEDZIELA ZWYKŁA - 06.06.2021

Msze św.: 9.00, 11.00, 12.30, i 16.00, 18.00. Transmisja- bit.ly/swHubertZG
Msza św. o 16.00 będzie tylko do końca czerwca
. Zaszczepieni powinny wrócić do praktyk.

1. Do czwartku przeżywamy OKTAWĘ Bożego Ciała, z codzienną procesją wokół kościoła. W czwartek na zakończenie poświęcenie WIANKÓW (pierwocin kwiatów i ziół).
  2. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE – w tygodniu o g. 18.00, a w niedziele o 17.30.
  3. W czwartek spotkanie po wieczornej Mszy św. - Mężczyzn św. Józefa (MSJ).
  4. W piątek - UROCZYSTOŚĆ Najświętszego SERCA Jezusowego z AKTEM zawierzenia się Jezusowi (nie ma postu), a w sobotę - święto NIEPOKALANEGO SERCA MARYI.
  5. Od wtorku do czwartkudzieci naszej Szkoły Podstawowej będą przeżywać do południa przekładane REKOLEKCJE SZKOLNE. Bardzo proszę o modlitwę.
  6. Dziś o g. 10.10 - KATECHEZA CHRZCIELNA (CHRZTY w czerwcu i później).
  7. Dziś spotkanie młodych nowego kursu do Sakramentu Bierzmowania kl. VIII i starszych.
  8. Dziś młodzież z „Zostaw Ślad” rozdaje darmową gazetę ewangelizacyjną „Dobre Nowiny”.
  9. W najbliższy czwartek zapraszam na pielgrzymkę do Sanktuarium do Łagiewnik Łódzkich po przekazanie nam o g. 18.00 Relikwii bł. Rafała Chylińskiego od Bpa Ziółka. (Jedziemy swoimi autami. Proszę o zgłoszenia byśmy mogli się zorganizować).
  10. Jutro o g. 19.30 Spotkanie ODPOWIEDZIALNYCH GRUP MŁODZIEŻOWYCH.
  11. W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a po nich Msza św. Wypominkowa.
  12. W sobotę DZIEŃ SKUPIENIA dla Bierzmowanych przed ich Bierzmowaniem 19.06 bm.
  13. W sobotę o g. 16.00 ostatnie spotkanie małżeństw (z cyklu – Odkryj na nowo swoje małżeństwo): Jedność małżeńska a wychowanie dzieci.
  14. Skauci Europy zapraszają dziewczynki w wieku 12-16 l. do nowo powstającej drużyny. Pierwsza zbiórka w sobotę 12.06 o g. 10.00 przed kościołem. Zapraszamy z Rodzicami.
  15. Młodzież studencką i szkół średnich (od 16 roku życia) zapraszamy na Kurs Filip 25-27.VI br.
  16. WSPOMNIENIA: jutrobł. o. Michał i o. Zbigniew, wtorekśw. Jadwiga, środa – św. Efrem, za tydzień – św. Antoni z Padwy.
  17. Dziś TACA INWESTYCYJNA: zamknięte prace przy organach, kolejny kompleks pokoi z łazienkami, zakup kolejnej partii drewna na zimę. Dziękuję także za wpłaty na organy i na konto.
  18. Dziękuję: - wiernie uczestniczącym w Majowych.
    - WSZYSTKIM obecnym na naszej PROCESJI w BOŻE CIAŁO.
    - Rodzinom Skalskich, Frączyk, Fabijańskich i J. Call, G. Kusoskiemu, J. Oniśkowi, M. Chomicz, K. Michalikowi, M. Kowalskiej, M. Woźniak, J. Kornackiemu, Z. Oświecimskiej, A. Poruszek oraz SS. Orionistkom, Elżbietankom, Grupie Odnowy i Młodym z Zostaw Ślad (Ołtarze).
    - Chórowi, Totus Tuus (opieka i poczet sztandarowy), Bielankom, Ministrantom, szafarzom
    - Twórcom KONCERTU wdzięczności dla Jezusa w czwartek wieczorem (muzykom i młodzieży) oraz wszystkim licznie obecnym
  19. Za tydzień tzw. PUSZKA na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.

ZAPOWIEDZI:
- Damian Krzysztof Czarnecki – kaw. i Agnieszka Anna Gałecka - panna, oboje z par. tut.
- Kacper Jan Gilarowski -kaw. z par. tut. i Aleksandra Grzelczak panna z Lubartowa

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” na czerwiec i wakcje, książki o Duchu Świętym.

- Trwajmy w modlitwie błagalnej o oddalenie zarazy i siły dla służb medycznych!!
    - Dyspensa - od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. (to nie zakaz, ani alibi).