XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.06.2022

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE o godz. 18.00 (niedziele - 17.30). Wypraszamy pokój.
  2. Dziękuję za dekoracje w Uroczystość Bożego Ciała - Rodzinom PP. Skalskich, Frączyk i Fabijańskich oraz Siostrom Orionistkom i Elżbietankom, a także Odnowie w Duchu Świętym i Młodzieży z Zostaw Ślad. Bardzo dziękuję Dzieciom w strojach komunijnych, dziewczynkom do sypania kwiatów i służbie liturgicznej. Bardzo dziękuję Totus Tuus i sztandarom Totus Tuus oraz SPZG. Bóg zapłać także Chórowi, Szafarzom, Żywemu Różańcowi i Ministrantom i Bielankom.
  3. Trwa OKTAWA BOŻEGO CIAŁA z procesjami wokół kościoła w asyście dzieci i starszych (OKTAWĘ kończymy w czwartek poświęceniem wianków – zapraszamy młodzież w wiankach i starszych z wiankami – pierwocinami tegorocznych plonów kwiatów, ziół i zbóż).
  4. Oktawa to święto szafarzy i służb liturgicznych oraz Bielanek.
  5. We środę zapraszamy na NABOŻEŃSTWO do św. RITY (Patronki Spraw Beznadziejnych – przynosimy róże oraz kartki z intencjami).
  6. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela oraz Dzień Ojca.
  7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa z darem odpustu zupełnego. Msze św. o 7.15, 9.00 i 18.00.
  8. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.
  9. Zakończenia roku formacji: Grupy - Zostaw Ślad w piątek o g. 15.00, a potem wraz z OAZĄ w kościele Mszą św. o g. 18.00.
  10. Dziś grupa Zostaw Ślad rozdaje darmową gazetę ewangelizacyjną Dobre Nowiny.
  11. Dziś o godz. 11.00 - Zakończenie Roku Szkolnego dla dzieci ze Szkoły Podstawowej.
  12. Nowy KURS DO BIERZMOWANIA młodych kl. I Lic. i starszych. Ostatnia szansa dołączyć.
  13. Za tydzień na Sumie modlimy się za OJCZYZNĘ.
  14. Za tydzień po Mszy św. o 9.00 nastąpi poświecenie Figury Serca Pana Jezusa.
  15. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc najbiedniejszym oraz na pomoc wakacyjną potrzebującym rodzinom.
  16. Za tydzień dzieci z naszej Parafii wraz z Ks. Marcinem oraz S. Antonellą wyjeżdżają na tydzień na wakacje. Nieśmy ich odpoczynek w modlitwie.
  17. Przypominam, że w niedziele po pierwszej Mszy św. nasi Szafarze odwiedzają chorych niosąc im Komunię świętą.
  18. Nasza Biblioteka informuje, że będzie zamknięta w wakacje. Dziękuję Paniom: K. Samosiuk, E. Cieślak i D. Królak.
  19. Drewno – problem i prosba
  20. Dziękuję: Z. Kłoda, I. Wawro, T. Wawro, A. Poruszek, G. Stolarskiej, G. Niemiec, oraz E. Brinken, U. Górska, K. Dziurdziak, E. Klimek, A. Zamojska, E. Klimek.
  21. WSPOMNIENIA: wtorek – św. Alojzego Gonzagi, środa – św. Tomasza Morea i Jana Fishera, za tydzień – św. Josemaria Escriva

Dom Rekolekcyjny: W wakacje: Rekolekcje Księży Klaterynów, Kurs Jan (7-10.07.), REO (10-17.07.), RoR (17-23.07.). Foldery przy kiosku.

KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „OREMUS”- na VII i VIII, „Mały Gość Niedzielny”, nowe mądre książki.