XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 26.06.2022

W WAKACJE KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

1. Zapraszamy na ostatnie NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE o g. 18.00 (niedziela-17.30). Wypraszamy pokój.
  2. Bardzo dziękuję za liczny udział w OKTAWIE BOŻEGO CIAŁA: Mężczyznom z TOTUS TUUS, Dziewczynkom sypiącym kwiaty, Ministrantom, Żywemu Różańcowi i Szafarzom.
  3. Jutro (ostatni poniedziałek miesiąca) - NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach KRWI Świętego Jana Pawła II.
  4. W środę Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła.
  5. W tym tygodniu wypada:I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ rano oraz od godz. 17.00. Nie ma Mszy św. o g. 16.00) i I. SOBOTA miesiąca (NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE o g. 17.00 z Różańcem i Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  6. Od piątku - ADORACJA od godz. 15.00 (od KORONKI).
  7. Za tydzień KATECHEZA CHRZCIELNA dla planujących CHRZTY W WAKACJE.
  8. Rodziców i Dziadków uwrażliwiamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.
  9. Dziś na Sumie modlimy się za OJCZYZNĘ.
  10. Dziś po Mszy św. o 9.00 nastąpi poświecenie Figury Serca Pana Jezusa.
  11. Dziś dzieci z naszej Parafii wraz z Ks. Marcinem oraz S. Antonellą wyjeżdżają na tydzień na wakacje. Nieśmy ich odpoczynek w modlitwie.
  12. W lipcu P. Jacek jest na urlopie. Bardzo proszę, jak zwykle o większe zaangażowanie naszych Muzycznych czy grających wg. grafiku.
  13. Przypominam, że w niedziele po pierwszej Mszy św. nasi SZAFARZE odwiedzają chorych niosąc im Komunię świętą.
  14. Nasza Biblioteka informuje, że będzie zamknięta w wakacje. Dziękuję Paniom: K. Samosiuk, E. Cieślak i D. Królak.
  15. Dziękuję: J. i B. Suska, J. Olendzkiej, I. Wawro, A. Poruszek, G. Stolarskiej, J. Dmochowskiej, D. Pangowskiej, E. Brinken, A. Cendrowskiej.
  16. Dziękuję odpowiedzialnym za Grupy: S. Antonella, A. Fryszczyn, M. i A. Klein, J. Solecki, R. Chmielewski, M. Wojciechowski, U. Śmierzyńska, Z. Kłoda i S. K. Mróz, P. Czublun, J. Solecki i A. Bulska.
  17. Wyjazdy rekolekcyjne: Odnowa ok.100 z dziećmi, Oaza – 34 + 10 małż, Dzieci – prawie 40, Młodzież -Mikaszówka - 15.
  18. WSPOMNIENIA: dziś – św. Josemaria Escriva, jutro – św. Cyryla Aleksandryjskiego, wtorek – św. Ireneusza, piątek – św. Ottona.
  19. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc najbiedniejszym oraz na pomoc wakacyjną potrzebującym rodzinom.
  20. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: przegląd Domu Parafialnego, montaż figur, zamknięty remont generalny kolejnego pomieszczenia wraz z ociepleniem.

ZAPOWIEDZI:
I. Tomasz OŁADAK – kaw. z W-wy i Patrycja MIKUS – panna z Kędzierówki
Łukasz BOROWSKI – kaw. i Aldona Małgorzata DEMCZUK - panna, oboje z par. tut.

Dom Rekolekcyjny: w wakacje: Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO -10-17.07.), Rekolekcje o radości w Duchu Świętym (RoR - 17-23.07.). Nowe Foldery przy kiosku.

KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „OREMUS”- na VII i VIII, „Mały Gość Niedzielny”, nowe mądre książki.