XIV Niedz. Zwykła - 3.07.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      W WAKACJE:

- KANCELARIA - PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30).

- Nie ma NIESZPORÓW ( w niedziele).

- piątkowe ADORACJE - od godz. 15.00 (od KORONKI do Miłosierdzia).

2.      Dziś o10.10 Konferencja CHRZCIELNA - na chrzty w lipcu i sierpniu.

3.      W tym tygodniu: - I CZWARTEK ( modlitwa o powołania).

4.      Grupa dzieci wraz z Ks. Kamilem i S. Antonellą wróciła z tygodniowego wyjazdu.

5.      Dziś TACA INWESTYCYJNA: remont generalny łazienki w domu parafialnym, remont pomieszczenia dla S.Zakrystianki,kupiony:1- ornat i 6 - nakryć na ambonkę.

6.      W piątek o godz.17.20 WYPOMINKI i Msza św. za polecanych w nich.

7.      Dom Rekolekcyjny: W  WAKACJE10 - 17. lipca - Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO). Zapraszamy !!!

8.      SDM - wkraczamy w stan mobilizacji w przygotowaniach:

- za tydzień o 19.00 spotkanie z dorosłymi wolontariuszami,

- bardzo proszę o pomoc wszystkich - potrzebujemy : ciast i kanapek oraz napojów, kompotów, soków przez te 5 dni (do 19 -24.07) na przekąski, a w niedzielę - 24.07 dań polskich na poczęstunek dla Gości.

- za tydzień każdy otrzyma plan wydarzeń i zaproszenie do uczestnictwa w nich.

KIOSK:

TYGODNIKI:Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, wakacyjny- "Mały Gość Niedzielny", "Oremus" - na lipiec i sierpień, "Miłujcie się", "Różaniec", "Mój Anioł" i "Tak rodzinie" oraz książeczka"Pół godz. przed Najśw. Sakramentem".

ZAPOWIEDZI:

II. Mateusz Piotr ONIŚK- kaw. z par. tut i Ilona WRÓBLEWSKA - panna z Głoskowa

Przypomnienie o strojach godnych miejsca świętego (nie mylić ze sportowymi i plażowymi).