XVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 25.07.2021

W WAKACJE
Msze św.: 9.00, 11.00, 12.30, i 18.00. Transmisja-login- bit.ly/swHubertZG
Transmitowana jest tylko Msza św. o godz. 9.00 (w tygodniu - zawsze środy i dni ważne).
KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od ok. 18.30 -19.30.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30.
  2. Dziś przyjmiemy w Relikwiach - Św. MARIĘ MAGDALENĘ, Apostołkę Apostołów.
  3. JutroNABOŻEŃSTWO do św. JANA PAWŁA II. – po wieczornej Mszy świętej.
  4. Za tydzień 1. Sierpnia77. Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
  5. Sierpień jest miesiącem TRZEŹWOŚCI (racje patriotyczne i religijne).
  6. Na ołtarzu Matki Bożej znajduje się Księga Trzeźwości. Zachęcamy do wpisania się.
  7. Proszę - dopilnujmy praktyk wiary swoich rodzin i dzieci.
  8. Dziś po każdej Mszy św. święcimy pojazdy. Ofiary są darem na Dzieło Misyjne Kościoła.
  9. W piątki ADORACJA od rana (za szklanymi drzwiami) a od godz. 15.00 w kościele (tj. od KORONKI do Miłosierdzia Bożego).
  10. Przypominam, że codziennie ADORACJA od g.17.30.
  11. Bardzo dziękuję prowadzącym śpiewy w minionym tygodniu! Bóg zapłać.
  12. Bardzo dziękuję za pomoc w ułożeniu drewna: M. Sadowskiemu, M. J. i P. Lechowicz, G. F. i M. Kowalskim, J. Wojtyra, M. Wojciechowskiemu, R. Stikuts, T. Pisarek, M. i Max Koźlakowskim, F. Wolskiemu i P. Niezgoda.
  13. Z serca dziękuję za inną pomoc: U. Tkacz, M. Zalewska, A. Troszak, G. Stolarskiej, A. Kamińskiej, A. Pisarek, M. Skomskiej, J. Kossakowskiej. Oraz Z. Piasko i M. Koprowskiemu za pomoc w rekolekcjach.
  14. Grupa Odnowy zaprasza na spotkania modlitewne we wtorki o g.20.00 w dolnej Sali parafialnej.
  15. WSPOMNIENIA: jutro św. Joachima i Anny, środę – św. Charbela, czwartek – św. Marty, piątek – św. Piotra Chryzologa, sobota – św. Ignacego z Loyoli.
  16. Dziś CARITAS kwestuje na pomoc wakacyjną oraz ogłoszoną pomoc po powodziach dla krajów zachodu.
  17. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: zakupionych 102 mp drewna, zamknięte prace hydrauliczne, przeglądy budowlane i p.poż. i cyzelowanie prac organowych.
  18. Pamiętajmy w modlitwach o: wszystkich wypoczywających, a zwłaszcza na Rekolekcjach: w naszym Domu, na Oazie, w Mikaszówce, Kompani Jonatana, Rekolekcjach małżeńskich i przygotowujących się do Pielgrzymki.

ZAPOWIEDZI: I. Patryk KOSIARSKI -kaw. z Zamościa-Sitaniec i Natalia Agnieszka BAJGER -panna z par. tut.

STRÓJ – GODNY, a niekoniecznie WYGODNY. PAMIĘTAJMY !!!

KIOSK:TYGODNIKI, Miłujcie się.