XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 01.08.2021

W WAKACJE
Msze św.: 9.00, 11.00, 12.30, i 18.00. Transmisja-login- bit.ly/swHubertZG
Transmitowana jest tylko Msza św. o godz. 9.00 (w tygodniu - zawsze środy i dni ważne).
KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od ok. 18.30 -19.30.

1. Dziś NIEDZIELA ADORACYJNA – NABOŻEŃSTWO - o g. 17.30.
  2. W piątek święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o 7.15, 9.00 i 18.00. Zapraszamy.
  3. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (adoracja o powołania od 17.30), I. PIĄTEK (spowiedź od g. 17.00) i I. SOBOTA miesiąca (Nabożeństwo Fatimskie o 17.00, potem Różaniec i Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  4. Dziś – 77. Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
  5. Sierpień jest miesiącem TRZEŹWOŚCI (racje patriotyczne i religijne).
  6. Na ołtarzu Matki Bożej znajduje się Księga Trzeźwości. Zachęcamy do wpisania się.
  7. Proszę - dopilnujmy praktyk wiary swoich rodzin i dzieci.
  8. W piątki ADORACJA od rana (za szklanymi drzwiami) a od godz. 15.00 (KORONKI do Miłosierdzia Bożego) w kościele.
  9. Przypominam, że codziennie ADORACJA od g.17.30.
  10. Bardzo dziękuję prowadzącym śpiewy w całym miesiącu lipcu. Wielkie podziękowania.
  11. Grupa Odnowy zaprasza na spotkania modlitewne we wtorki o g.20.00 w dolnej Sali parafialnej.
  12. WSPOMNIENIA: jutro – bł. Augusta Czartoryskiego, środę – św. Jana Marii Vianneya, piątek – święto Przemienienia Pańskiego, sobota – bł. Edmunda Bojanowskiego.
  13. Dziś TACA INWESTYCYJNA: zakupionych 102 mp drewna, zamknięte prace hydrauliczne, przeglądy budowlane i p.poż. i cyzelowanie prac organowych.
  14. Pamiętajmy w modlitwach o: wszystkich wypoczywających, a zwłaszcza na Rekolekcjach: w naszym Domu, na Oazie, w Mikaszówce, Kompani Jonatana, Rekolekcjach małżeńskich i przygotowujących się do Pielgrzymki.
  15. 6 sierpnia rozpoczną się 33 dniowe rekolekcje przygotowujące do beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. Każdego dnia o godz. 17.15 będzie rozważanie i adoracja.
  16. 15 sierpnia wyruszy pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Pieczyskach, jako podziękowanie Maryi w covidzie.
  17. Prosimy o modlitwę za pielgrzymów z Zalesia i Powsina, którzy przebywają w Medjugorie na Festiwalu Młodych.

ZAPOWIEDZI: II. Patryk KOSIARSKI -kaw. z Zamościa-Sitaniec i Natalia Agnieszka BAJGER -panna z par. tut.

STRÓJ – GODNY, a niekoniecznie WYGODNY. PAMIĘTAJMY !!!

KIOSKTYGODNIKI, Mały Gość Niedzielny i Miłujcie się, książki o Duchu Świętym.