XX NIEDZ. ZWYKŁA - 18. 08. 2019

W WAKACJE:

• Msze święte w niedziele normalnie .
  • KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
  • SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.
  • ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.

1. Dzisiaj o godz. 17.30 nieszpory niedzielne - serdecznie zapraszamy.

2. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pieszej pielgrzymki do Pieczysk.

3. We wtorek młodzież z grupy Zostaw Ślad wyjeżdża z animatorami na spotkanie młodzieży -Exodus Młodych.

4. wtorek adoracja od 18.30 - 20.00 – serdecznie zapraszamy.

5.  Na ołtarzu Matki Bożej jest KSIĘGA ABSTYNENCJI.

6. W każdą środę zapraszamy na nowennę doMatki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. W czwartek modlimy się przez wstawiennictwo św. Rity.

8. W niedziele za tydzień na sumie modlimy się za naszą Ojczyznę i o rychłą beatyfikację Prymasa Tysiąclecia Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

9. WSPOMNIENIA:Wtorek św. Bernarda opata i doktora Kościoła. Środa św. Piusa X -papieża, w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej. Piątek – św. Róży z Limy, a w sobotę  święto - św. Bartłomieja apostoła.

10. KIOSK:

TYGODNIKI:

Idziemy, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, "Oremus"- na wrzesień,nowe - "Miłujcie się". Polecam: nowe książki

STRÓJ GODNY - niekoniecznie wygodny (niezależnie gdzie jesteśmy).

/proboszcz