XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 16.10.2022

1. Dziś przeżywamy XXII Dzień Papieski z hasłem „Blask Prawdy”.
  2. Z tej racji będą po Mszach świętych zbierane są ofiary na Papieskie Dzieło tzw. Żywy Pomnik, jako pomoc dla dzieci i młodzieży uzdolnionej ale z rodzin uboższych.
  3. Nasza młodzież – jak co roku rozprowadza KREMÓWKI. Wszelkie ofiary z tego wydarzenia na ŚDM (Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie). Za tydzień rusza KAWIARENKA !!!
  4. Dziś wypada „Dzień Dziecka Utraconego”.
  5. Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 17.30. Zapraszamy.
  6. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE: w tygodniu o 18.00, w niedziele o godz. 17.30. DZIECI zapraszamy we wtorek i piątek o g. 16.00.
  7. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach ŚW. ZYGMUNTA GORAZDOWSKIEGO. Gościć będziemy Siostry Józefitki, które On założył.
  8. Dziś o g. 10.05 SPOTKANIE TOTUS TUUS.
  9. W czwartek MSZA ŚW. O UZDROWIENIE za wstawiennictwem naszego Patrona św. Huberta.
  10. W czwartek od godz. 20.00- 21.00 ADORACJA MĘSKA. Zapraszamy.
  11. W sobotę NABOŻEŃSTWO do św. RITY – Patronki Spraw Beznadziejnych (kartki na ostatnich ławkach). Przynosimy róże i swoje intencje.
  12. Wczoraj Kandydaci do Bierzmowania przeżywali KURS FILIP dla młodych.
  13. Także w weekend Oaza Młodzieżowa przeżywała tzw. OM, tj. Oazę Modlitwy.
  14. Za tydzień spotkanie młodzieży Zostaw Ślad z tematem: „Siłownia duchowa – czyli jak rozwijać mięśnie cnót”
  15. Dziękuję: ks. Dom. Augustyniakowi, T. Skurczyńskiemu, Z. Szotowi i I. Wawro, J. Strzelczyk, A. Troszak, U. Tkacz oraz K. Kultys, G. Stolarskiej, E. Wojtyra, D. Woźniak, W. Polit, A. Kamińskiej, E. Brinken i J. Oniśk.
  16. WSPOMNIENIA: dziś – św. Jadwigi Śląskiej, poniedziałek – św. Ignacego Antiocheńskiego, wtorek – święto św. Łukasza Ew., środa – bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Rodziców Malej św. Tereski – Marii Zelii i Ludwika Martin i św. Pawła od Krzyża, czwartek – św. Jana Kantego i św. Jakuba Strzemię, sobotę – św. Jana Pawła II.
  17. W DOMU REKOLEKCYJNYM – 21-23. 10 – Kurs –„W szkole Maryi”, 28-30.10 – Kurs Maria Magdalena, 18-20.11 - Kurs Przedmałżeński i 25-27.11 - Kurs Filip dla małżeństw.
  18. Zapraszamy na 9 spotkań (w soboty - raz w miesiącu) z cyklu „Małżeństwo na nowo odkryte”, na których małżeństwa mogą zmierzyć się z drogą swojego powołania. Pierwsze spotkanie 22 października (sobota g. 16.00) Temat spotkania: „Kto tu rządzi? Boży plan na małżeństwo”. Uwaga!! – Jest opieka dla dzieci.
  19. Dziś można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła - w kancelarii.
  20. Bp Radosław Zmitrowicz dziękuje za duże ofiary na dzieła diecezji Kamieniecko –Podolskiej.
  21. Sprzątanie na ODPUST (6.11.) – proszę o pomoc 28. i 29. 10 a zwłaszcza 4. i 5. 11.
  22. Od następnej niedzieli można już składać intencje na WYPOMINKI (jednorazowe czy roczne).

KIOSK: TYGODNIKI, „Miłujcie się”, „OREMUS”, mądre książki i kalendarze.

Bardzo proszę nadal o modlitwę za 200 osobową grupę rekolekcyjną - Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy (REO).