XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 09.10.2022

1. Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 17.30. Zapraszamy.
  2. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE: w tygodniu o 18.00, w niedziele o godz. 17.30. DZIECI zapraszamy we wtorek i piątek o g. 16.00.
  3. Dziś o g. 10.05 SPOTKANIE KOMUNIJNE Dzieci klas III. i Rodziców.
  4. Dziś spotkanie grupy młodzieżowej Zostaw Ślad na temat: „Po co mi wspólnota?
  5. Jutro o 19.30 Spotkanie Odpowiedzialnych Grup Młodzieżowych.
  6. W czwartek po wieczornej Mszy św. Spotkanie MSJ (Mężczyzn Świętego Józefa).
  7. W najbliższy weekend nasi Kandydaci do Bierzmowania przeżywać będą KURS FILIP dla młodych. Dołączmy ich do naszych modlitw.
  8. Także w ten weekend nasza Oaza Młodzieżowa będzie przeżywać tzw. OM, tj. Oazę Modlitwy.
  9. Za tydzień przeżywać będziemy XXII Dzień Papieski z hasłem „Blask Prawdy”.
  10. Z tej racji będą po Mszach świętych zbierane ofiary na Papieskie Dzieło tzw. Żywy Pomnik, jako pomoc dla dzieci i młodzieży uzdolnione a z rodzin uboższych.
  11. Nasza młodzież – jak co roku rozprowadzać będzie KREMÓWKI. Wszelkie ofiary z tego wydarzenia na ŚDM (Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie).
  12. Także za tydzień wypada „Dzień Dziecka Utraconego”.
  13. Za tydzień o g. 10.05 Spotkanie TOTUS TUUS.
  14. Dziękuję: B. Sapierzyńskiej, A. Kamińskiej, J. Dmochowskiej, A. Szostak, D. Pastuszak, M. Koźlakowskiemu. Szczególne podziękowanie skladam T. Skurczyńskiemu, Z. Szotowi, oraz I. Wawro, E. i Z. Brinken i M. Kowalskiej i M. Woźniak.
  15. WSPOMNIENIA: poniedziałek – bł. Marii Anieli Truszkowskiej, bł. Wincentego Kadłubka i św. kard. J. Henriego Newmana, wtorek – św. Jana XXIII, środę – bł. Jana Beyzyma, czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego, piątek – św. Małgorzaty Marii Alacoque, sobotę – św. Teresy Wielkiej.
  16. W DOMU REKOLEKCYJNYM – 21-23. 10 – Kurs –„W szkole Maryi”.
  17. Zapraszamy na 9 spotkań (raz w miesiącu) z cyklu „Małżeństwo na nowo odkryte”, na których małżeństwa mogą na nowo odświeżyć swoją miłość, odnaleźć głębię i smak małżeństwa. Pierwsze spotkanie 22 października (soboty g. 16.00) Temat spotkania: „Kto tu rządzi? Boży plan na małżeństwo”. Uwaga!! – Będzie opieka dla dzieci na czas spotkania.

KIOSK: TYGODNIKI, „Miłujcie się”, „OREMUS”, mądre książki i kalendarze.

Bardzo proszę o modlitwę za naszą grupę rekolekcyjną 200 tu osobową - Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO).