XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.09.2022

KANCELARIA  - czynna normalnie. ADORACJA także przez cały piątek.

1. NIESZPORY o godz. 17.30. Zapraszamy.
  2. Dziś Siostry Serafitki przekazują nam RELIKWIE swoich Sióstr: Bł. Małgorzaty Łucji Szewczyk (- Założycielki Zakonu) i Bł. Sancji Janiny Szymkowiak. Bardzo dziękujemy.
  3. Dziś po Mszy św. o g. 11.00 zapraszamy Rodziców z dziećmi, którzy chcą się formować w grupkach oazowych (od  kl. IV Sz. Podst.) w Sali Patronów Przyrody.
  4. W piątekschola o 17.00 oraz w niedz. 10.15. Zapraszamy.
  5. Bielanki i kandydatki w sobotę o g. 10.00. Zaprasza s. Stella.
  6. Dziśrozpoczynamy PRZYGOTOWANIE do I KOMUNII ŚW. o g. 10.05 (Dzieci w kościele, Rodzice w sali parafialnej). Spotkania są obowiązkowe.
  7. Dziś- pierwsze spotkanie: Rodziców i kandydatów do Bierzmowania - po wiecz. Mszy św.
  8. Dziśw Warszawie - kolejny Marsz dla Życia i Rodziny. Szczegóły na plakacie.
  9. Dziśmożna wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła (FBK).
  10. Także dziś od godz. 10.00 spotkanie naszych najmłodszych małżonków, którzy u nas kończyli Kurs Przedmałżeński na pogłębienie Kursu – to spotkanie jest nadobowiązkowe.
  11. W czwartek (jak każdego 22 m-ca) NAB. do św. RITYPatronki Spraw Beznadziejnych (przynosimy róże i intencje – kartki są na końcu k-ła).
  12. Przypominam, że SZAFARZEw każdą niedzielę odwiedzają chorych z Komunią świętą.
  13. Nasza Biblioteka zaprasza w niedziele od godz. 10.00 – 13.45.
  14. Dziękuję: T. i G. Łada, M. Łada, Z. i H. Świstak, Z. Piasko, G. Kusoskiemu, J. Dmochowskiej, G. Stolarskiej, rodz. Bartoszewskich i Kowalskich, Al. Grzyb, T. Wawro, Z. Król, A. Kamińskiej, A. Pisarek, E. Brinken.
  15. WSPOMNIENIA: dziś – św. Stanisława Kostki, poniedz. – św. Januarego, wtorek – św. Andrzeja Kim Teagen i towarzyszy, środę – św. św. Mateusza Ap. i Ew., czwartek – św. O. Pio.
  16. Zapraszamy maturzystów na pielgrzymkę na Jasną Górę 4.10. Szczegóły u X. Marcina.
  17. Zapisyna ŚDM (26.07-7.08) u Ks. Marcina do końca września.
  18. Kandydatów na ministrantów wraz z rodzicami zapraszamy za tydzień o g. 10.15 w kościele.
  19. Inauguracja Szkolnej Modlitwy Różańcowej za tydzień na Mszy św. o g. 11.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i nauczycieli i pracowników szkoły.
  20. Za tydzień po wiecz. Mszy św. grupa Zostaw Ślad zaprasza na potańcówkę dla młodych.
  21. W DOMU REKOLEKCYJNYM – od piątku: Kurs – „O dialogu małżeńskim” ( 23-25.09), a od 7-9.10 - Kurs -„Tobiasz i Sara”, a 21-23. 10 – Kurs –„W szkole Maryi”.

KIOSK: TYGODNIKI, „Miłujcie się”, „Mały Gość niedzielny”, „OREMUS”- na X, mądre książki.

BARDZO zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO), które rozpoczniemy wkrótce - 27 września. Spotkania będą we wtorki o 19.30.