XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 11.09.2022

KANCELARIA  - czynna już normalnie.

1. NIESZPORY dziś o godz. 17.30. Zapraszamy.
  2. Za tydzień Siostry Serafitki przekażą nam RELIKWIE swoich sióstr Bł. Małgorzaty Łucji Szewczyk - Założycielki Zakonu) i Bł. Sancji Janiny Szymkowiak.
  3. Dziś Mszą św. rozpoczniemy pracę wszystkich Grup Młodzieżowych.
  4. Dziś po wieczornej Mszy św. grupa Zostaw Ślad zaprasza na swoje pierwsze spotkanie formacyjne.
  5. Dziś OAZA po wieczornej Mszy św. ma swoje spotkanie ze świadectwami powakacyjnymi, a za tydzień po Mszy św. o g. 11.00 zapraszamy Rodziców z dziećmi, którzy chcą się formować w grupkach oazowych (od IV Sz. Podst.) w Sali Patronów Przyrody.
  6. We wtorek Grupa Odnowy zaprasza na Wieczór Uwielbienia o g. 20.00 w kościele.
  7. W środę ważne święto – Podwyższenia Krzyża świętego. Msze św. normalnie rano i wieczorem.
  8. W czwartek Msza św. z MODLITWĄ O UZDOWIENIE za wstawiennictwem św. HUBERTA.
  9. W czwartek o g. 19.30 odprawa odpowiedzialnych Oazy.
  10. Wczoraj Odnowa rozpoczęła rok duszpasterski całodziennym skupieniem.
  11. Za tydzień w Warszawie odbędzie się kolejny Marsz dla Życia i Rodziny. Szczegóły na plakacie.
  12. Za tydzień można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła (FBK).
  13. Przygotowanie do I Komunii św. rozpoczniemy za 2 tygodnie 18 września o g. 10.05 (Dzieci w kościele, Rodzice w Sali parafialnej). Są to spotkania obowiązkowe.
  14. Za tydzień -pierwsze spotkanie z Rodzicami kandydatów do Bierzmowania po wieczornej Mszy św.
  15. Także wtedy od godz. 10.00 zapraszamy naszych najmłodszych małżonków, którzy u nas kończyli Kurs Przedmałżeński na pogłębienie Kursu – to spotkanie jest nadobowiązkowe.
  16. Bardzo zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO), które rozpoczniemy za 3 tygodnie 27 września. Spotkania będą we wtorki o 19.30.
  17. Przypominam, że szafarze w każdą niedzielę odwiedzają chorych z Komunią świętą.
  18. Informuję, że w weekendy przez Zalesie jedzie autobus PKS-u do Gietrzwałdu.
  19. Dziękujemy za ofiary na Tacę na Seminarium Duchowne.
  20. Dziękuję: A. Poruszek, E. Kawęckiej, B. Obrębowskiej, P. Fryszczynowi, Z. Piasko, I. Wawro, G. Stolarskiej, M. Chmielewskiej, M. Amerlik, F. i A. Wolscy, P. Piskorz i Kornelia, .
  21. WSPOMNIENIA: wtorek – św. Jana Chryzostoma, czwartek – św., piątek – św. Cypriana, sobota – św. Zygmunt Szczęsny Feliński i św. Lambert, a za tydzień – św. Stanisław Kostka.
  22. Dziękuję za ułożenie drewna: Lechowiczowi, Bolek, M. Wojciechowski, F. Wolskiemu, G. Kowalskiemu.

KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „ Mały Gość niedzielny”, „OREMUS”- na X, mądre książki.