II NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.01.2021

Msze św. niedzielne: sobota -18.00; niedziela: 9.00, 11.00, 12.30, 16.00, 17.00, 18.00.
Transmisja Mszy św. -
bit.ly/swHubertZG - g. 9.00, 11.00, 12.30,18.00 i w tygodniu o 18.00.

1. Ten rok ma hasło –DUC IN ALTUM (wypłyń na głębię). Pogłębiajmy swój CHRZEST.
  2. Za tydzień powitamy w Relikwiach bł. Salomeę (polską księżniczkę i zakonnicę).
  3. Dziś spotkanie Grupy Młodzieżowej „Zostaw Ślad” w kościele po Mszy wieczornej. Temat: „Szkoła uczuć”.
  4. Od jutra obchodzimy TYDZIEŃ EKUMENICZNY – (18 - 25 stycznia) pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”.
  5. W czwartek Msza św. do naszego Patrona - św. Huberta z MODLITWĄ o UZDROWIENIE. Włączmy się. Niech wiara będzie żywa.
  6. W piątek (22. miesiąca) – po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo do św. RITYPatronki Spraw BEZNADZIEJNYCH (róże i kartki z intencjami).
  7. Zapraszamy na kolejne spotkanie/warsztaty dla małżeństw z cyklu: „Odkryj na nowo swoje małżeństwo”. Sobota, godz. 16.00, dolny kościół. Temat: 7 zasad udanego małżeństwa.
  8. Za tydzień po wieczornej Mszy św. zapraszamy Rodziców młodzieży kandydującej do Sakramentu Bierzmowania.
  9. Od lutego musimy zacząć spotkania komunijne – za tydzień podam grupy i terminy.
  10. KANCELARIA w czasie kolędy czynna we wtorek i piątek po Mszy św. wieczornej.
  11. Informuję że grupa 4 mężczyzn rozpocznie 23 bm. Kurs SZAFARZY.
  12. Zmiana na stronie parafialnej - - przeznaczenie konta - rozbudowa organów na MODERNIZACJĘ OGRZEWANIA.
  13. WSPOMNIENIA: wtorek – św. Józefa Pelczara, czwartek – św. Agnieszki, piątek – św. Wincentego Pallottiego i bł. Laury Vicuna, sobota – bł. męczenników z Pratulina, a za tydzień św. Franciszka Salezego.
  14. Za tydzień po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka na pomoc Chorwacji po trzęsieniu ziemi w końcu grudnia.

KIOSK: TYGODNIKI, Oremus”, książki o Prymasie Tysiąclecia i św. A. Klarecie, obrazy i kalendarze różne. Polecam na prezent książkę „Świat naszych uczuć”.

- Nie ustawajmy w modlitwie błagalnej o oddalenie zarazy i siły dla służb medycznych!!
    - Nasz Biskup udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. (dyspensa to nie zakaz, ani alibi– a są Msze św., w których nie jest wykorzystany limit).

KOLĘDA – w tym roku – jest tylko na zaproszenia
Kolejność następująca:- od jutra – DOMANKA

Woda święcona jest w zakrystii do wzięcia, lub ministranci rozdają w buteleczkach (ofiary na ich potrzeby)

OCZYWIŚCIE Z SERCA DZIĘKUJEMY TYM RODZINOM,
KTÓRE NAS OCZEKIWAŁY, ZAPROSIŁY i PRZYJĘŁY.