NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 24.04.2022

1. Niech Zmartwychwstały pokona agresorów i zasieje pokój w miejsce wojny
  2. Dziś Uroczystość MIŁOSIERDZIA Bożego. O 15.00 KORONKA, specjalne Modlitwy, prowadzone przez OAZĘ, oraz namaszczenie Balsamem Miłosierdzia.
  3. Także z tej racji TACA na dzieła miłosierdzia czyli na CARITAS.
  4. Bardzo dziękuję Wszystkim tak licznie obecnym (w tak dużej ilości) na TRIDUUM.
  5. Dziś przyjmiemy w Relikwiach bł. Carlo ACUTISA – patrona młodzieży. Tego dnia omadlamy młodzież naszej Parafii.
  6. Dziś wieczorem Msza św. i spotkanie Grupy ZOSTAW ŚLAD na ich 5 lecie istnienia. ŻYCZYMY IM wzrostu duchowego i liczebnego i owoców dojrzewania i służby, dziękując Odpowiedzialnej Z. Kłoda oraz Księżom S. Opalińskiemu, K. Kiełpikowskiemu, Ł. Szlak, K. Lichota, M. Uhlikowi i S. Katarzynie Mróz.
  7. Jutro wieczorem (ostatni poniedziałek miesiąca) NABOŻEŃSTWO do ŚW. JANA PAWŁA II. Zapraszamy.
  8. Jutro o 16.00 Spotkanie Katechetyczne, a o 19.30 RADA PARAFIALNA.
  9. W piątki w Okresie Wielkanocnym sprawujemy DROGĘ ŚWIATŁA - radosne rozważanie tajemnic Zmartwychwstania (po wieczornej Mszy św.).
  10. Za tydzień o 10.05 KATECHEZA CHRZCIELNA dla planujących CHRZTY w maju i czerwcu.
  11. WSPOMNIENIA: jutro – św. Marka Ewangelisty, wtorek – Uroczystość św. Wojciecha Bpa i M., czwartek – św. L. Grignion de Montfort, św. Joanny B. Molla i bł. Hanny Chrzanowskiej, piątek – św. Katarzyny Sieneńskiej.
  12. Dziękuję obecnym na spotkaniu małżeńskim – „Odkryj na nowo swoje małżeństwo”.
  13. Jeszcze raz dziękuję Darczyńcom za wszelkie ofiary na piękne kwiaty do Grobu Bożego.
  14. Dziękuję pomagającym: Z. Winiarek, J. Oniśk, A. Olszak, T. Bartoszewskiej, I. Wawro, W. Polit, K. Trojanowskiej, G. Stolarskiej, J. Tokarskiemu, Z. Lubryczyńskiej, G. Niemiec, M. M. i Z. Chmielewskim, D. Pastuszak, L. Waligóra, E. Urwalskiej, G. Kusoskiemu, Ag. Poruszek, E. Kawęckiej i E.Wolskiej.
  15. Dom Rekolekcyjny: od piątku Kurs - Gdybyśmy zaczynali od nowa (29.04-1.05), Weekend z Duchem Świętym (13-15.05), Kurs o szczęściu małżeńskim (20-22.05). Foldery w kiosku.
  16. Dziś (ostatnia niedziela miesiąca) nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc naszym ubogim.
  17. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: zamknięty remont kolejnego pomieszczenia, opłata rachunków (zwłaszcza ponad 7 tys za gaz)

KIOSK: TYGODNIKI, nowe -„ Miłujcie się”, „OREMUS”- na V, nowy - „Mały Gość Niedzielny”, książki: Sympatycy czy chrześcijanie, O Naśladowaniu Jezusa Chrystusa, ABC Chrześcijaństwa i Gdybyśmy zaczynali od nowa.

Zespół Pomocy Ukrainie (ZPU) przy naszej Parafii.
- Opieką objętych jest 30 Osób
- Dziękujemy za wspólne przeżywanie Triduum Paschalnego
- Rozdano paczki oraz zapomogę finansową
- Większość Gości przeżywa dziś PASCHĘ. Składamy Im Świąteczne życzenia
- Dziękuję: J. Dmochowskiej oraz A. Kusoskiej, H i A. Zamoyskim i B. Suska.