XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 03.07.2022

W WAKACJE KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

1. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK miesiąca (od godz. 17.00 ADORACJA o powołania, potem Msza św. o powołania. Komunia św. pod dwoma postaciami).
  2. W piątki - ADORACJA od godz. 15.00 (od KORONKI).
  3. W piątek o 17.20 WYPOMINKI za zmarłych i Msza św. za polecanych w nich.
  4. We wtorki ODNOWA w Duchu Świętym zaprasza na SPOTKANIA MODLITEWNE przez całe wakacje. W Domu Parafialnym, po Adoracji wtorkowej o godz. 20.00.
  5. Dziś KATECHEZA CHRZCIELNA dla planujących CHRZTY W WAKACJE o 10.05.
  6. Rodziców i Dziadków uwrażliwiamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.
  7. Wczoraj dzieci wraz z Ks. Marcinem oraz S. Antonellą wróciły z wyjazdu wakacyjnego.
  8. Jacek jest na urlopie. Proszę, o większe zaangażowanie naszych Muzycznych - wg grafiku.
  9. Przypominam, że w niedziele po Mszy św. o g. 9.00, SZAFARZE odwiedzają chorych niosąc im Komunię świętą.
  10. Dziękuję: A. Poruszek, G. Stolarskiej, L. Waligóra, K. Trojanowskiej i M. Chmielewskiej, A. Pisarek, K. Sadowskiej, M. Kowalskiej, J. Oniśk, J. Tokarskiemu, Z. Król, M. Kamińskiej.
  11. WSPOMNIENIA: jutro – św. Elżbiety Portugalskiej i bł. Pier Giorgio Frassatiego, wtorek – św. Marii Goretti, Środa – bl. Marii Teresy Ledóchowskiej, piątek – św. Jana z Dukli, sobota – św. MM Augustyna Zhao Rong i Tow..
  12. Dziś TACA INWESTYCYJNA: przegląd Domu Parafialnego, montaż figur, zamknięty remont generalny kolejnego pomieszczenia wraz z ociepleniem, strojenie i ostatni szlif przy organach.
  13. STRÓJ – godny, niekoniecznie wygodny (nie mylić plaży i rekreacji z kościołem).

ZAPOWIEDZI:
II. Tomasz OŁADAK – kaw. z W-wy i Patrycja MIKUS – panna z Kędzierówki
Łukasz BOROWSKI – kaw. i Aldona Małgorzata DEMCZUK - panna, oboje z par. tut.

Dom Rekolekcyjny: w wakacje: Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO -10-17.07.), Rekolekcje o radości w Duchu Świętym (RoR - 17-23.07.). Nowe Foldery przy kiosku.

KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „OREMUS”- na VII i VIII, „Mały Gość Niedzielny”, nowe mądre książki.