XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 10.07.2022

W WAKACJE KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

1. W piątki - ADORACJA od godz. 15.00 (od KORONKI).
  2. We wtorki ODNOWA w Duchu Świętym zaprasza na SPOTKANIA MODLITEWNE przez całe wakacje. W Domu Parafialnym, po Adoracji wtorkowej o godz. 20.00.
  3. W czwartek Mężczyźni św. Józefa (MSJ) zapraszają mężczyzn na spotkanie wakacyjne – po Mszy św. wieczornej (bez katechezy).
  4. W sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Okazja do przyjęcia SZKAPLERZA lub odnowienia.
  5. Wczoraj zakończyły się bardzo owocne rekolekcje Odnowy w Duchu Świętym. Dziękujemy za modlitwę.
  6. Rodziców i Dziadków uwrażliwiamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.
  7. P. Jacek jest na urlopie. Proszę nadal o pomoc naszych Muzycznych - wg. grafiku.
  8. Przypominam, że w niedziele po Mszy św. o g. 9.00, SZAFARZE odwiedzają chorych niosąc im Komunię świętą.
  9. Dziękuję: A. Poruszek, G. Stolarskiej, K. Trojanowskiej i Z. Chmielewskiej, Z. Piasko, A. Kamińskiej oraz podejmujących śpiew podczas Mszy świetych.…...
  10. WSPOMNIENIA: jutro – św. Benedykta, wtorek – św. Brunona z Kwerfurtu, środa – św. A. Świerada i Benedykta, czwartek – św. Kamila de Lellis, piątek – św. Bonawentury
  11. STRÓJ – godny, niekoniecznie wygodny (nie mylić plaży i rekreacji z kościołem).

Dom Rekolekcyjny: w wakacje: Rekolekcje o radości w Duchu Świętym (RoR - 17-23.07.). Nowe Foldery przy kiosku.

KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „OREMUS”- na VIII, „Mały Gość Niedzielny”, nowe mądre książki.