XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 07.08.2022

W WAKACJE KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

1. Katecheza chrzcielna dziś o godz. 10.10.
  2. Nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.30. Zapraszamy.
  3. Dziś modlimy się za młodzież.
  4. Dziś TACA INWESTYCYJNA - Bóg zapłać za złożone ofiary.
  5. We wtorki ODNOWA w Duchu Świętym zaprasza na Spotkania Modlitewne przez całe wakacje.
  6. Mężczyźni św. Józefa zapraszają na spotkanie w czwartek 11 sierpnia o godz. 19.00.
  7. W piątki - Adoracja od godz. 15.00 (Koronki). Adoracja także w każdy wtorek od Mszy św.-20.00.
  8. W piątek wypominki o godz. 17.20 i msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  9. Sierpień jest miesiącem TRZEŹWOŚCI (racje patriotyczne i religijne).
  10. Na ołtarzu Matki Bożej jest księga trzeźwości, do wpisania się jak zwykle na sierpień.
  11. Czas sierpniowy to czas pielgrzymek. Zachęcamy do ich podjęcia, a także do towarzyszenia im duchowo i wyrzeczeniami.
  12. Zapraszamy do zapisania się na Pielgrzymkę do Pieczysk z naszej parafii, 15 sierpnia 2022.
  13. Rodziców i Dziadków nadal uczulamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.
  14. Dziękuję: Uli Górskiej, Ewie i Zbigniewowi Brinken.
  15. WSPOMNIENIA: dziś – bł. Edmunda Bojanowskiego, jutro – św. Dominika, wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy, środa - św. Wawrzyńca, czwartek – św. Klary, piątek - św. Joanny Franciszki de Chantal

ZAPOWIEDZI:
II. Sebastian Marek RÓŻYCKI - kaw. z par. tut. i Joanna Edyta KUC - panna z par. św. Rocha w Jazgarzewie
I. Patryk Krzysztof MICHALSKI - kaw. z par. tut. i Emilia Milena STEFAŃSKA - panna z par. św. Rocha w Jazgarzewie
I. Jakub GĘBICKI - kaw. z par. bł. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie i Kinga SADOWSKA - panna z par. tut.

STRÓJgodny, niekoniecznie wygodny (nie mylić plaży i rekreacji z kościołem).

KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „OREMUS”- na VIII, „Mały Gość Niedzielny”, mądre książki.

Ks. K. Grzejszczyk  /proboszcz/