XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.08.2022

W WAKACJE KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

1. Dziś Nieszpory o godz. 17.30.
  2. W poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Godzinki o godz. 8.30. Porządek Mszy świętych, jak w niedzielę. Tego dnia obchodzimy rocznicę Cudu na Wisłą, dzień zwycięstwa nad bolszewikami. Jest to jednocześnie Święto Wojska Polskiego.
  3. We wtorki ODNOWA w Duchu Świętym zaprasza na Spotkania Modlitewne przez całe wakacje.
  4. We czwartek 18 sierpnia Msza św. o uzdrowienie o godz. 18.00.
  5. W piątki - Adoracja od godz. 15.00 (Koronki). Adoracja także w każdy wtorek od Mszy św.-20.00.
  6. Sierpień jest miesiącem TRZEŹWOŚCI (racje patriotyczne i religijne).
  7. Na ołtarzu Matki Bożej będzie księga trzeźwości, do wpisania się jak zwykle na sierpień.
  8. Pielgrzymka do Pieczysk z naszej parafii wyruszy 15 sierpnia spod kościoła o godz. 8.00.
  9. Rodziców i Dziadków nadal uczulamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnukó
  10. Dziękuję: Kamilowi i Karolinie Milanowskim, Angelice i Tomaszowi Skurczyńskim, Annie Banaszek.
  11. WSPOMNIENIA: jutro – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, wtorek – św. Stefana Węgierskiego, środa - św. Jacka, piątek - św. Jana Eudesa, sobota - św. Bernarda.

ZAPOWIEDZI:
II. Patryk Krzysztof MICHALSKI - kaw. z par. tut. i Emilia Milena STEFAŃSKA - panna z par. św. Rocha w Jazgarzewie
II. Jakub GĘBICKI - kaw. z par. bł. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie i Kinga SADOWSKA - panna z par. tut.
I. Adrian Piotr ŻAK - kaw. z par. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej i Marzena ZAWADZKA - panna z par. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej.

STRÓJgodny, niekoniecznie wygodny (nie mylić plaży i rekreacji z kościołem).

KIOSK:

Ks. K. Grzejszczyk  /proboszcz/