XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.07.2022

W WAKACJE KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

1. NIESZPORY o godz. 17.30. Zapraszamy.
  2. Za tydzień wprowadzimy w relikwiach św. MARTĘ i św. MAXIMUSA M.
  3. Dziękuję wytrwale modlącym się na GODZINKACH w każda niedzielę o 8.30.
  4. W piątki - ADORACJA od godz. 15.00 (od KORONKI). Adoracja jest także w każdy wtorek od godz. 18.30-20.00.
  5. We wtorki ODNOWA w Duchu Świętym zaprasza na SPOTKANIA MODLITEWNE przez całe wakacje. W Domu Parafialnym, po Adoracji wtorkowej o godz. 20.00.
  6. W czwartek Msza św. z MODLITWĄ O UZDROWIENIE za wstawiennictwem św. Huberta.
  7. W piątek (jak każdego 22 dnia miesiąca) NABOŻEŃSTWO do św. RITY Patronki Spraw BEZNADZIEJNYCH. Przynosimy róże i kartki z intencjami.
  8. Za tydzień z racji bliskiego wspomnienia św. Krzysztofa, Patrona Kierowców po wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie pojazdów. Otrzymamy pamiątki i możemy ofiara włączyć się w dzieło wsparcia polskich misjonarzy przez akcję MIVA Polska.
  9. Rodziców i Dziadków uwrażliwiamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.
  10. P. Jacek jest na urlopie. Dziękuje animującym dla nas śpiew i proszę nadal o pomoc naszych Muzycznych - wg grafiku (jest w zakrystii).
  11. Przypominam, że w niedziele po Mszy św. o g. 9.00, SZAFARZE odwiedzają chorych niosąc im Komunię świętą.
  12. Dziękuję: E. Kawęckiej, K. Wawro, I. Wawro, P. A. K. i K. Olszak, oraz A. Pisarek, K. Trojanowskiej i M. Chmielewskiej, Z. Oświecimskiej.
  13. WSPOMNIENIA: jutro – św. Szymona z Lipnicy, środa – bł. Czesława, czwartek – św. Apolinarego, piątek – święto św. Marii Magdaleny, sobota – święto św. Brygidy, za tydzień – św. Kingi i św. Krystyny
  14. STRÓJ – godny, niekoniecznie wygodny (nie mylić plaży i rekreacji z kościołem).

KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „OREMUS”- na VIII, „Mały Gość Niedzielny”, nowe mądre książki.

W środę ks. Czesław przeżywa swoje IMIENINY.
Życzymy Mu wielu Bożych łask, opieki Maryi Wspomożycielki wiernych i zdrowia.