XVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 24.07.2022

W WAKACJE KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

1. NIESZPORY o godz. 17.30. Zapraszamy.
  2. Dziękuję wytrwale modlącym się na GODZINKACH w każda niedzielę o 8.30.
  3. W piątki - ADORACJA od godz. 15.00 (od KORONKI). Adoracja jest także w każdy wtorek od godz. 18.30-20.00.
  4. We wtorek pamiętajmy o Dziadkach i osobach starszych, bo wspomnienie rodziców Matki Bożej.
  5. We wtorki ODNOWA w Duchu Świętym zaprasza na SPOTKANIA MODLITEWNE przez całe wakacje - w Domu Parafialnym, po Adoracji wtorkowej o godz. 20.00.
  6. Jutro po wieczornej Mszy św. NABOŻEŃSTWO do św. JANA PAWŁA II przy Jego Relikwiach.
  7. Za tydzień na SUMIE modlimy się za naszą OJCZYZNĘ.
  8. Za tydzień po Mszy św. o g. 9.00 będziemy gościć Chór POLONIA, który po Mszy św. „da” koncert pieśni patriotycznych ( z racji wydarzeń sierpniowych).
  9. Na ołtarzu Matki Bożej będzie księga abstynencji, do wpisania się jak zwykle na sierpień.
  10. Rodziców i Dziadków nadal uwrażliwiamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.
  11. P. Jacek jeszcze jest na urlopie. Dziękuje animującym dla nas śpiew i proszę nadal o pomoc naszych Muzycznych - wg. grafiku (jest w zakrystii).
  12. Przypominam, że w niedziele po Mszy św. o g. 9.00, SZAFARZE odwiedzają chorych niosąc im Komunię świętą.
  13. Dziękuję: L. Mielochowi, Firmie Tokaj, A. Poruszek, E. Kawęckiej, I. Wawro, M. Chmielewskiej, K. Trojanowskiej i Marta, ciastka, śpiewający.
  14. WSPOMNIENIA: jutro – św. Jakuba Ap. i św. Krzysztofa, wtorek – św. Joachima i Anny, czwartek – św. Charbela, piątek – św. Marty, Marii i Łazarza, sobota – św. Piotra Chryzologa, za tydzień – św. Ignacego z Loyoli
  15. Za tydzień (ostatnia niedziela miesiąca) nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc wakacyjną dla potrzebujących.
  16. STRÓJ – godny, niekoniecznie wygodny (nie mylić plaży i rekreacji z kościołem).

KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „OREMUS”- na VIII, „Mały Gość Niedzielny”, nowe mądre książki.

DZIŚ ŚWIĘCIMY POJAZDY - PO KAŻDEJ MSZY ŚWIĘTEJ (akcja MIVA Polska).