XXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 21.08.2022

W WAKACJE KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

1. Dziś Nieszpory o godz. 17.30.
  2. W poniedziałek, 22 sierpnia, zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity po Mszy świętej wieczornej. Przynosimy róże.
  3. We wtorki ODNOWA w Duchu Świętym zaprasza na Spotkania Modlitewne przez całe wakacje.
  4. W piątki - Adoracja od godz. 15.00 (Koronki). Adoracja także w każdy wtorek od Mszy św.-20.00.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, dodatkowa Msza św. o godz. 9.00.
  6. Za tydzień, w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 dziękujemy i żegnamy s. Antonellę oraz witamy s. Stellę.
  7. Sierpień jest miesiącem TRZEŹWOŚCI (racje patriotyczne i religijne).
  8. Polecamy modlitwie wyjazd na Węgry animatorów Zostaw Ślad wraz z s. Katarzyną i ks. Marcinem.
  9. Z początkiem roku szkolnego 1,2,3 września odbędzie się 40-godzinne nabożeństwo adoracji Najświętszego Sakramentu. Najważniejsze w roku wydarzenie duchowe.
  10. Rodziców i Dziadków nadal uczulamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.
  11. Dziękuję: Urszuli Górskiej, Annie Gajewskiej, Dorocie Pastuszak
  12. WSPOMNIENIA: jutro – NMP Królowej, wtorek – św. Róży z Limy, środa - święto św. Bartłomieja Apostoła, czwartek - św. Ludwika i św. Józefa Kolasantego, piątek - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, sobota – św. Moniki.

STRÓJgodny, niekoniecznie wygodny (nie mylić plaży i rekreacji z kościołem).

KIOSK:

Ks. K. Grzejszczyk  /proboszcz/