XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 04.09.2022

Dla chorych transmisja LITURGII - pod adresem -   bit.ly/swHubertZG.

W WAKACJE KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i piątki od 18.30 -19.30.

1. NABOŻEŃSTWO ADORACYJNEo godz. 17.30. Zapraszamy.
  2. Dziękuję obecnym na adoracji w 40-to GODZINNE NABOŻEŃSTWO (Totus Tuus i bielankom).
  3. Bardzo proszę wszystkie Grupy formacyjne o szybki i dobry strat duszpasterski swoich spotkań.
  4. Dziśmodlimy się za naszą Młodzież.
  5. Dziś o g. 10.05 KATECHEZA CHRZCIELNA dla planujących CHRZTY we wrześniu.
  6. Także dziś o g. 19.00 spotkanie KANDYDATÓW do BIERZMOWANIA.
  7. Dziśjest rozdawana darmowa gazeta ewangelizacyjna – „Dobre Nowiny”.
  8. Jutroo g. 16.00 spotkanie katechetyczne.
  9. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MsJ).
  10. W czwartek o g. 19.30 odprawa odpowiedzialnych Oazy.
  11. W piątek o 17.20 WYPOMINKI i Msza św. wypominkowa za polecanych zmarłych.
  12. W sobotę Odnowa rozpoczyna rok duszpasterski całodziennym skupieniem
  13. W sobotę pierwsze spotkanie ministrantów: od 8.30 do 10.00 w grupach.
  14. Za tydzieńo g. 18.00 Mszą św. rozpoczniemy pracę wszystkich Grup Młodzieżowych.
  15. Za tydzieńgrupa Zostaw Ślad zaprasza na swoje pierwsze spotkanie formacyjne (od kl. 7-8 Sz.P. liceum i studentów).
  16. Za tydzieńw Warszawie odbędzie się kolejny Marsz dla Życia i Rodziny. Szczegóły na plakacie.
  17. Informuję, że przygotowanie do I Komunii św. rozpoczniemy za 2 tygodnie 18 września o g. 10.05 (Dzieci w kościele, Rodzice w Sali parafialnej). Są to spotkania obowiązkowe.
  18. Także za 2 tygodnie odbędzie się pierwsze spotkanie z Rodzicami kandydatów do Bierzmowania po wieczornej Mszy św.
  19. Także wtedyod godz. 10.00 zapraszamy naszych najmłodszych małżonków, którzy u nas kończyli Kurs Przedmałżeński na pogłębienie Kursu – to spotkanie jest nadobowiązkowe.
  20. Już teraz zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO), które rozpoczniemy za 3 tygodnie 27 września. Spotkania będą we wtorki o 19.30.
  21. Dziękuję: A. Poruszek, E. Kawęckiej, B. Obrębowskiej, P. Fryszczynowi, Z. Piasko, A. Gajewskiej i I. i K. Wawro, M. i K. Gągała, Z. Król, G. Stolarskiej i M. Chmielewskiej.
  22. WSPOMNIENIA:dziś – bł. SS. Z Nowogródka, jutro – św. Matki Teresy z Kalkuty, środa – św. Melchiora Grodzieckiego i bł. Ignacego Kłopotowskiego,  czwartek – święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny, piątek – bł. Anieli Salawy i św. Piotra Klawera .
  23. DziśTACA INWESTYCYJNA: zakup drewna (51mp), trwają prace remontowe w domu parafialnym – salka parafialna.
  24. Zakupione drewno jest pocięte. Proszę o pomoc w układaniu (od jutra).

KIOSK:TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „ Mały Gość niedzielny”, „OREMUS”- na IX i X, mądre książki.