II NIEDZ. WIELKIEGO POSTU - 21.02.2016

1.      CHRZEST  to znak zjednoczenia z Chrystusem. Dajmy Mu owocować w nas !

2.      GORZKIE ŻALE o godz. 17.00.

3.      W piątek Nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ: A) -16.00 dla DZIECI (z pomocami) B) - 18.30 dla wszystkich.

4.      Nasze REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE zaczniemy od następnej niedzieli. Poprowadzi je Ojciec Lazare Sowah, kapłan z Togo.

5.      Za tydzień na Sumie prosimy o beatyfikację Ks. St. Wyszyńskiego i za naszą Ojczyznę.

6.      Jutropo wieczornej Mszy św. NAB. do św. RITY - Patronki spraw beznadziejnych. Modlimy się przy Jej Relikwiach (kwiaty i intencje).

7.      Dziś Spotkania: KOMUNIJNE, BIERZMOWANYCH oraz Ich RODZICÓW.

8.      Jutrowspominamy - święto Katedry św. Piotra.

9.      W kancelarii można złożyć ofiarę na FUNDUSZ BUDOWY KOŚCIOŁA. Bóg zapłać!

10.    Za tydzieńpo wieczornej Mszy św. spotkanie naszych WOLONTARIUSZY ŚDM.

11.    KANCELARIAjuż czynna normalnie.

12.    CARITAS- za tydzień będzie kwestował na pomoc naszym 8 rodzinom wielodzietnym i 2 młodym osobom niepełnosprawnym.

13.    Dziękuję tyk, którzy podjęli trzeźwość (Księga ABSTYNENCJI).

14.    Bardzo proszę MĘŻCZYZN o pomoc w układaniu drewna w środę od godz. 14.00.

15.    W kruchcie kościoła i w Top Markecie - jest już kosz na dary miłosierdzia dla potrzebujących.

16.    DOM REKOLEKCYJNY: od piątku KURS FILIP dla MAŁŻEŃSTW, a za miesiącWeekendowy Kurs Przedmałżeński.

KIOSK:

Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, OREMUS - marzec,BIBLIA i modlitewniki na czas Jubileuszu i Roku Miłosierdzia.Polecam książki oChrzcie Polski.

ZAPOWIEDZI:

II. Arkadiusz Paweł ORZECHOWSKI - kaw. z par. tut. i Anna ZIELIŃSKA - panna z Radomia

REKOLEKCJERoku Jubileuszu- O MOCY UWIELBIENIA - od wtorku (23 bm.).Zapraszam Wszystkich!! (Młodzież będzie bardzo mile widziana).