⇒O nas⇐     ⇒ŚDM Kraków 2016⇐

Jesteśmy grupą młodych ludzi. Przed Światowymi Dniami Młodzieży przygotowywaliśmy siebie i Parafię na przyjęcie ponad setki Pielgrzymów! Po tym cudownym czasie wielkiego święta młodych, nie rozsiedliśmy się wygodnie na kanapach!

Prężnie działamy dalej!
Spotykamy się, aby formować nasze młode sumienia, angażujemy się w naszej Parafii, organizujemy pomoc dla potrzebujących, jeździmy na spotkania młodych

<><

Znajdziesz nas na Facebooku:

nasza strona - ZOSTAW ŚLAD

nasza grupa - GRUPA ZOSTAW ŚLAD

Są wśród nas mężowie, ojcowie a nawet dziadkowie.

Pracujemy w przeróżnych zawodach np. prawo, finanse, informatyka, architektura, medycyna, instalacje itd.

Idziemy za wzorem św. Józefa, który na co dzień utrzymywał z więź z Chrystusem i bezpiecznie przewodził swojej rodzinie.

Chcemy się wzajemnie wspierać na wymagającej drodze wierności, odpowiedzialności i męstwa w naszych czasach.

Spotykamy się w drugie czwartki miesiąca po wieczornej Eucharystii (~19:00) w Domu Rekolekcyjnym.

Aktualności, zdjęcia i terminy spotkań można znaleźć na naszej tablicy (facebook): Mężczyźni św. Józefa w Zalesiu Górnym

Od października 2022 za grupę odpowiada Marcin Hałoń, tel 505 890 524.

Schola młodzieżowa – próby w piątki o 19.15 (w sali Domu Rekolekcyjnego) i w niedziele o 17.00 (w sali Domu Rekolekcyjnego, pierwsza po prawej od wejścia).
Animujemy muzycznie Msze święte w niedziele o 18.00. Zapraszamy wszystkich, którzy mają chęć śpiewania (nawet jeśli myślą, że nie umieją! ;). Bardzo zapraszamy osoby, które umieją grać na jakimś instrumencie.
Zapraszamy wszystkich chętnych do zaangażowania się w grupie! :)

Nasza grupa na Facebooku: FB - SCHOLA

Jesteśmy Wspólnotą Przymierza "Święta Rodzina", wyrosłą z Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej.

Żyjąc darem Chrztu w Duchu Świętym, odczytaliśmy powołanie ze strony Boga, do życia z naszymi braćmi i siostrami we wspólnocie Przymierza, w duchu ośmiu Błogosławieństw.

Wspólnota animuje spotkania modlitewne w I i III Niedz. Miesiąca o godz. 16.00.

Strony www wspólnoty: www.swietarodzina.org

img 1238968978 230

Próby w piątki o 16.00 oraz w niedziele o 10.15. Schola animuje Msze św. niedzielne o godz. 11.00

Więcej artykułów…