W naszej parafii, w Zalesiu Górnym przy parafii św. Huberta rozpoczął się po raz kolejny cykl spotkań dla małżeństw "Małżeństwo NA NOWO Odkryte". To już czwarty rok, w którym proponujemy małżeństwom spotkania, podczas których mogą przyjrzeć się swoim relacjom, zainspirować się świadectwami innych małżeństw, ale także popracować nad swoją komunikacją. Wszystko po to, aby odświeżyć NA NOWO swoją miłość małżeńską, odnaleźć głębię i sens małżeństwa chrześcijańskiego oraz poznać fundamentalne zasady i informacje, jakie powinien znać chrześcijański małżonek, aby doświadczyć pełni miłości w swoim małżeństwie.

Pomysłodawcy spotkań  Dorota i Piotr Pangowscy ukończyli studia Nauki Nad Rodziną przy UKSW i współprowadzą spotkania wraz  z sześcioma parami małżeńskimi tworzącymi  Diakonię Małżeńską przy wspólnocie Odnowy Talitha Kum w Zalesiu Górnym.

Zapraszamy na spotkania, które odbywają się raz w miesiącu, w soboty od godz. 16.00 do 18.30. Pierwsze spotkanie odbyło się 21 października 2023 r.
Kolejne terminy i tematy, które będą poruszane na spotkaniach:

21 X – Wzajemne błogosławieństwo małżonków

18 XI – Siła błogosławienia dzieci przez rodziców

16 XII – Wdzięczność

13 I – Przebaczenie

17 II – Czas

20 IV – My a przyjaciele

16 III – Przyjaźń małżeńska

11 V – Intymność seksualna małżonków

8-9 VI – Randka małżeńska

Podczas każdego spotkania zorganizowana jest opieka dla dzieci. Rodzice mogą więc spokojnie wysłuchać tematu, mieć czas dla siebie oraz porozmawiać we dwoje.

Zaproś żonę/męża na wspaniałą randkę, my ją wam zorganizujemy!

Przyjdź, zainspiruj się, nauczyć się zasad budowania miłości w Twoim małżeństwie!

Czekamy na Was !