II NIEDZ. ZWYKŁA - 18. 01.2015 r.

1.       Dziś NIESZPORY o17.30.

2.       W tym tygodniu Kościół przezywa "Tydzień Ekumeniczny".

3.       W tym tygodniu: w pon. wspominamyśw. Józefa PELCZARA, aw sobotę św. Franciszka SALEZEGO. Przy ich relikwiach będziemy składać Najśw. Ofiarę.

4.       W czwartek - jak każdego 22 m-ca, wołamy do św. Rity, Patronki Spraw Beznadziejnych. Zapraszam z różami. Przed Mszą św. będzie koszyczek na intencje, którymi będziemy modlić sie na rozpoczęcie Eucharystii.

5.       ŚWIATOWE DNI MŁODYCH 2016 (ŚDM) -WOLONTARIAT MŁODYCH.

6.       ŚWIATOWE DNI MŁODYCH 2016 (ŚDM) - BAZY NOCLEGOWEJ.

7.       BAL SENIORA ( z wodzirejem)- 1 lutego o godz. 15.00. Zapraszam Seniorów.

8.       1 lutego ok. godz. 10.00odbędzie sięKONCERT KOLĘD naszego chóru.

9.       KANCELARIAw czasie kolędy czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

10.     ŁAWKI- klęczniki. Prośba by nie niszczyć klęczników butami.

11.     W DOMU REKOLEKCYJNYM: za tydzień - Kurs o DIALOGU (małżeńskim), a za 2 tyg. Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej.Zapraszam.

KIOSK:  TYGODNIKI,Gość nowy "Oremus" (na luty), nowe "Miłujcie się", "Mały Gość niedzielny", Kalendarze i inne książki. Polecamy- "Święty pośród świętych".

ZAPOWIEDZI: II. Łukasz WESOŁOWSKI-kaw. z Wiednia i Paulina Elżbieta GROCHOWSKA-panna od nas.

KOLĘDA:

PON (19.01) - 1) Jelenich Rogów i Zajęczy Trop

WTOREK(20.01) - 1) Złocistych Łanów; 2) Jelonka, Przeskok, Leśny Zaułek i Fiołków

ŚRODA (21.01) - 1) Piękna

CZWARTEK (22.01) - 1) Parkowa i Główna

PIĄTEK (23.01) - 1) Widna i Szeroka; 2) Sarenki i Lisie Jary

SOBOTA (24.01) - 1) Droga Dzików (od Pionierów do końca) i Promiennego Słońca; 2) Szmaragdowych Żuków, Wzgórz, Kolejowa, Leszczynowa, Nowinek (za torami)

PON (26.01) - 1) Słonecznego Lata, Porannej Zorzy, Słowików, Urocza

WTOREK (27.01) -  1) Spacerowa, Bukowa, Grabowa, Klonowa, Zacz. Róży, Wierzbowa

ŚRODA(28.01) - 1) Szarotki, Za siedm.górami, Wieczornego zmierzchu, Balladyny i Calineczki

CZWARTEK(29.01) -  1) Kukułki, Grających Świerszczy, Sinych Mgieł i Kaczeńców

PIĄTEK (30.01) - 1)  Rusałek, Leśna Dróżka

SOBOTA (31.01) - 1)  Graniczna

Celem Kolędyjest wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz rozmowa duszpasterska.

Kolędę rozpoczynamy w soboty o godz. 10.00, a w tygodniu o 16,00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów. Rodziny nowe, które się sprowadziły proszone są o poinformowanie nas o chęci wizyty księdza, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.

Podczas kolędy każda rodzina otrzymuję dla pogłębienia wiary książkę "O spowiedzi" - o. J.Salija.

Ofiary składanepodczas kolędy przeznaczone będą na wymianę okien starego kościoła lub nowe żyrandole w kościele.

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....