III NIEDZ. WIELKANOCNA - 19.04.2015

1.     W Okresie Wielkanocnym odprawiamy DROGĘ ŚWIATŁA. Dziękuję większej niż w roku minionym grupie osób za wspólną modlitwę - w piątki poMszy wieczornej.

2.     W czwartek jedziemy do Gniezna aby z rąk Ks. Prymasa odebrać Relikwie św. WOJCIECHA. Jest jeszcze 10 wolnych miejsc. Wyjazd o godz. 5.30.

3.     W piątek po Drodze Światła spotkanie WOLONTARIUSZY ŚDM. Ponawiam prośbę o otwarcie domów i zaproszenie gości ŚDM. Także zapraszam nowych kandydatów na wolontariuszy do włączenia się w nasze przygotowania tak wyjątkowego wydarzenia.

4.     Dziś po Mszy św. o godz. 9.00KONCERT PIESNI WIELKANOCNYCH.

5.     Dziś w kancelarii można złożyć ofiarę na FUNDUSZ BUDOWY KOŚCIOŁA.

6.     W środę - jak każdego 22. modlitwy do św. RITY - patronki spraw beznadziejnych (koszyczek na intencje).

7.     Nasi ministranci zajęli 2 drugie miejsca w turnieju ministranckim piłki nożnej w grupie Szkół Podstawowych oraz Gimnazjum. Gratulujemy.

8.     We wtorek dojedzie nowy transport DREWNA. Bardzo proszę o pomoc mężczyzn w czwartek od południa.

9.     DOM REKOLEKCYJNY: od 30 kwietnia - KURS MOJŻESZ.

KIOSK:  TYGODNIKI,Dzienniczek, "Oremus" -na maj oraz film z naszych rekolekcji z CAŁUNEM oraz książkę o Janie Pawle II.

ZAPOWIEDZI:

II:

- Przemysław Kazimierz SOŃTA - kaw. z Wolborza iSylwia Beata WOLSKA -         panna  z par. tut.

- Sławomir WOJTCZAK - kaw. z Jeziórka i Anna Ewa KRZEMIŃSKA - panna z par.    tut.

- Michał Maciej KARWOWSKI - kaw. z par. tut. i Małgorzata KORYCKA - panna z W-wy