III Niedz. WIELKANOCNA - 4.05.2014

1.       Dziś przyjmiemy relikwie ŚW. DOMINIKA SAVIO. Dziękujemy Ks. Dariuszowi Mikołajczykowi - sekretarzowi Inspektoratu Ks. Salezjanów za pomoc w tym przeżyciu.

2.       NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00 (a po nim Msza św.) z czytankami bpa Karola Wojtyły. Dziś NAB. MAJOWE o godz. 17.30.

3.       W tym tygodniu we wtorek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, a czwartek Ur. św. Stanisława, Biskupa i Męczennika.

4.       W piątek o 17.30 WYPOMINKI a po Nab. Majowym Msza św. wg. tych intencji.

5.       Zapraszamy na DROGĘ ŚWIATŁA - w piątki po wieczornej Mszy św.

6.       REO - prośba o modlitwę - albowiem we wtorek b. ważne Nabożeństwo Odrodzenia w  Duchu Świętym.

7.       Za tydzień po Mszy św. z dziećmi spotkanie informacyjne o formacji małżeńskiej "Kościół domowy". Bardzo zapraszam i zachęcam.

8.       Bardzo dziękuję osobom zbierającym na kwiaty przed Świętami: B. Zalewska, p.Skalska, M. Sadowska, T. Kusoski, U. Śmierzyńska, J. Miszczak, T. Oleszek, J. Kossakowska, M. Sobiecka, J. Beśka, M. Plewińska, J.Kucharska, Z. Winiarek, T. Lipiec i inne, oraz M. Piwowarska z synem Alfredem i T. Fukowska.

9.       Za tydzień Taca na SEMINARIUM, bo to Niedziela Dobrego Pasterza.

10.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: w weekend - Kurs Filip dla małżeństw, a 16-18 maja Kurs Przedmałżeński.

11.    Bardzo dziękuję za ofiary złożone dziś na TACĘ INWESTYCYJNĄ ( zakończone wejście do Domu rekolekcyjnego z dachem miedzianym i poręczami. ŁAWKI).

ZAPOWIEDZI:

I.

- Dariusz STOLARSKI-kaw. i Marta CZARNECKA -panna, oboje z par. tut.

- Bartosz Krzysztof  ROMANOWSKI - kaw. z Kurowa Wielkiego i Klaudia Patrycja PAŁCZYŃSKA - panna z par. tut.

KIOSK:

TYGODNIKI. Polecam: nowy "OREMUS", Dzienniczek św. Faustyny po 20 zł oraz książki Jana Pawła II: Encykliki (po 30 zł), modlitewniki z JPII, Jak żyć..., Droga światła- po 1 zł. Są także IKONY i FILMY, a także książeczki o św. Dominiku Savio.