III NIEDZIELA ADWENTU - 15.12.2013

1. Rozpoczęliśmy dziś REKOLEKCJE ADWENTOWE. Foldery dla siebie i sąsiadów do zabrania. (Proszę a mały czyn apostolski, by nasza ulotka trafiła do sąsiadów nawet obojętnych religijnie). PROGRAM REKOLEKCJI: Jutro i pojutrze spotkania o godz. 9.00 i 18.00 oraz bez Mszy św. wieczorem o 19.30. SPOWIEDŹ TYLKO JUTRO od 8.30 oraz od 17.30 i 19.15. Dziś zapraszamy na film - "JA JESTEM".
  2. Zapraszamy na RORATY o godz. 7.00 (z lampionami). UWAGA: Wszyscy bez dzieci zaproszeni są na godziny inne niż RORATY.
  3. Dziś Nieszpory NIEDZIELNE o godz. 17.30.
  4. Prosimy o zamknięcie wszystkich spraw kancelaryjnych do końca tygodnia (czwartek i piątek). W Rekolekcje Kancelaria i nast. poniedziałek kancelaria - zamknięta.
  5. Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie BIERZMOWANYCH.
  6. Bardzo dziękuję Wszystkim zaangażowanym w XXII Wieczór słowno-muzyczny - pt."Po co nam ta cisza?". Był to piękny czas i przemądra nauka ciszy.
  7. Poświęcone OPŁATKI przy wyjściu rozprowadzają Siostry Sercanki. Ofiary składane są naszym darem wdzięczności za ich posługę w Zalesiu.
  8. W czwartek Msza św. z MODL. O UZDRWOIENIE za przyczyną naszego Patrona św. HUBERTA. Bardzo zapraszam.
  9. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzać będziemy z posługą sakramentalną przed Świętami naszych CHORYCH. Bardzo proszę zgłaszać ich do zakrystii.
  10. W sobotę po Roratach SPOTKANIE OPŁATKOWE kandydatów i ministrantów.
  11. CARITAS przygotował i rozwiózł 35 paczek świątecznych dla potrzebujących za kwotę 2.500 zł. Bardzo dziękuję: Danucie Kroc, Emilii, Bożenie i Andrzejowi Aleksandrowiczom, Bogusławie Meissner, Zbigniewowi Łełykowi, Karolowi Dulny oraz Tym, którzy podzielili się swoją "złotówką", aby uradować samotnych.
  12. Pod chórem (w Top Markecie) wystawiony jest KOSZ  na produkty żywnościowe.
  13. W kancelarii można wesprzeć materialnie FUNDUSZ BUDOWY KOŚCIOŁA. Bóg zapłać za każda ofiarę oraz za wpłacane na konto parafii.
  14. Za tydzień wieczorem będziemy modlić się ze św. RITĄ - Patronką spraw Beznadziejnych. Zapraszam z różami.
  15. Modlitwa Matek o powołania swoich dzieci.
  16. OWOC Roku Wiary: apel - NIE SPÓŹNIAJMY SIE !!
  17. KIOSK:  TYGODNIKI, OREMUS, nowy Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, KALENDARZE, książki i ikony. KARTĘ świąteczną naszej szopki i inne karty.