IV Niedz. WIELKANOCNA - 11.05.2014

1.       NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00 (a po nich Msza św.) z czytankami bpa Karola Wojtyły. Dziś NAB. MAJOWE o godz. 17.30.

2.       Za tydzień przyjmiemy relikwie ŚW. FILIPA NERI. Gościem będzie Ks. Mirosława Prasek- superior Kongregacji Filipinów w Radomiu.

3.       Za tydzień kolejny Wieczór Słowno-Muzyczny -"O Radości" po wieczornej Mszy świętej. Bardzo zapraszamy.

4.       Za 2 tygodnie dzieci kl. II i III będą przeżywały ROCZNICĘ I KOMUNII ŚWIĘTEJ. Za tydzień o godz. 10.00 spotkanie rodziców i dzieci tej zeszłorocznej Grupy.

5.       W czwartek Msza z MODL. o UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. Huberta.

6.       Zapraszamy na DROGĘ ŚWIATŁA - w piątki po wieczornej Mszy św.

7.       Za tydzień po Mszy św. z dziećmi spotkanie informacyjne o formacji małżeńskiej "Kościół domowy". Bardzo zapraszam i zachęcam.

8.       Wyjazd na CZUWANIE - NA JASNĄ GÓRĘ o godz. 5.00. Opłata przed kościołem.

9.       Powstaje obraz  św. Józefa. Jest On Opiekunem - Kościoła i Rodzin i mężczyzn.

10.    W  środę święto św. Macieja AP. a w piątek Ur. św. Andrzeja Boboli męczennika.

11.    Jutro spotkanie RADY PARAFIALNEJ po Mszy św.

12.    Nasi ministranci wygrali wczoraj mecze piłki nożnej z Jazgarzewem. Gratulacje.

13.    Dziś Taca na SEMINARIUM. Dziękuję w imieniu Ks. Kardynała za ten dar.

14.    W DOMU REKOLEKCYJNYM:  od 16-18 maja Kurs Przedmałżeński.

ZAPOWIEDZI:

II.  - Dariusz STOLARSKI-kaw. i Marta CZARNECKA -panna, oboje z par. tut.

- Bartosz Krzysztof  ROMANOWSKI - kaw. z Kurowa Wielkiego i Klaudia Patrycja PAŁCZYŃSKA - panna z par. tut.

I. - Łukasz ZURN - kaw z par. tut. i Beata BOBOWSKA - panna z Kamionki.

KIOSK:

TYGODNIKI. Polecam: nowy "OREMUS", Dzienniczek św. Faustyny po 20 zł oraz książki Jana Pawła II: Encykliki (po 30 zł), modlitewniki z JPII, Jak żyć po chrześcijańsku, Droga światła- po 1 zł. Są także IKONY i FILMY.