IV NIEDZIELA ADWENTU – 21.12.2014

1.          Po wizytacjiks. Bpa Rafała Markowskiego dziękuję zwłaszcza Grupom Parafialnym.

2.          NIESZPORY NIEDZIELNE dziś o 17.30.

3.          W I. i II. DZIEŃ ŚWIĄT - MSZE ŚW. jak w KAŻDĄ NIEDZIELĘ.

4.          Przed PASTERKĄ (o północy) o 23.30 odśpiewamy AKATYST - modlitwę Maryjną.

5.          W środęostatnie RORATY o godz.7.00. Będzie TORT URODZINOWY DLA PANA JEZUSA i może inne niespodzianki.

6.          Dziś obowiązkowa KONFERENCJA CHRZCIELENA na Święta- o godz. 10.15.

7.          SPOWIEDŹ (ostatniej szansy) - JUTRO -od 16.00. Kancelaria zamknięta.

8.          Jutrowspominamyśw. RITĘ - przychodzimy z różami (Msza św. wieczorna).

9.          Za tydzień na SUMIE (ur. św. RODZINY) - odnowienie SAKR. MAŁŻEŃSTWA dla chętnych (szczególnie z okrągłymi rocznicami) . Bardzo zapraszam.

10.       Tekst ks. M. Nowosielskiego obiecany podczas rekolekcji jest nastronie www.

11.       Proszę jutro mężczyzn oPOMOC w kościele - od rana w ustawieniu choinek, a od południa i od wtorku rano, do ich dekorowania inne chętne osoby.

12.       Poświęcone OPŁATKI nasze Siostry rozprowadzają pod chórem.

13.       Dziękuję CARITASOWI (35 paczek). Pomagali: D. Kroc, B. Maissner, B. A. i E. Aleksandrowicz, M. Grochowski i Zb. Łełyk oraz Harcerki (11paczek).

14.       Za tydzień nasz CARITAS będzie kwestował na pomoc dla naszych 8 rodzin wielodzietnych i 1 młodej osoby niepełnosprawnej.

15.       Bardzo dziękuje: rodzinie P.Tokaj - za ofiarowane choinki i jodły, P.G. Niemiec za jodłę,oraz  P.J. Callowi.

16.       Pod chóremi w Top Markecie - do KOSZA składaliście obfite dary dla potrzebujących. Za wszystkie składam wszystkim wielkie BÓG ZAPŁAĆ.

17.       Do PUSZKI - pod chórem - można złożyć ofiarę na kwiaty do SZOPKI.

18.       W DOMU REKOLEKCYJNYM: - w sylwestra Bal Sylwestrowy z dziećmi (zapisy w zakrystii), a za miesiąc - Kurs o dialogu małżeńskim.Zapraszam.

19.       W kiosku jestpłyta z kolędami. Dochód z rozprowadzenia jej jest przeznaczony naFundusz Pomocy Niepełnosprawnym. To pomysł i dar Tadeusza Krężelewskiego.

20.       Nasza Młodzież przygotowała RÓŻAŃCE - pomoc dla 2 półsierot, 2 sierot i jednej rodziny wielodzietnej z 5 dzieci.....

KIOSK: TYGODNIKI, "Oremus", "Miłujcie się", "Mały Gość niedzielny", Kalendarze i inne pomysły pod choinkę-książki: Święty pośród świętych, Panie błogosław naszą Ojczyznę (z CD), Na zdrowie, Nowy Leksykon biblijny i Nowy Leksykon sztuki chrześcijańskiej.

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....           Ks. K. Grzejszczyk