NIEDZ. CHRZTU PAŃSKIEGO - 11.01.2015

1.       Dziś NIESZPORY o17.30.

2.       W czwartek Msza św. o UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. Huberta.

3.       ROK MARYI - naśladujmy WIARĘ Maryi (RÓŻANIEC, APEL, OBRAZEM)

4.       ŚWIATOWE DNI MŁODYCH 2016 (ŚDM) -Zapraszam młodzież od 16 roku życia do włączenia w krąg tzw. wolontariatu,  przygotowującego dla gości z zagranicy ich 5 DNI OBECNOŚCI w naszej parafii.

5.       ŚWIATOWE DNI MŁODYCH 2016 (ŚDM) - także proszę wszystkich o zgłaszanie tzw. BAZY NOCLEGOWEJ (chęci zaproszenia na te dni

6.       Na nowej stronie internetowej jest SPRAWOZDANIE za miniony 2014 rok.

7.       BAL SENIORA ( z wodzirejem)- 1 lutego o godz. 15.00. Zapraszam Seniorów.

8.       Informuję, że 17 lutego (wtorek przed Środa Popielcową) rozpoczniemy kolejny6 tygodniowy cykl naszych rekolekcji. TEMAT: "Z Jezusem w życiu codziennym".

9.       Dziś SPOTK. KOMUNIJNE, a wieczorem SPOTK. PRZED BIERZMOWANIEM.

10.     KANCELARIAw czasie kolędy czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

11.     W DOMU REKOLEKCYJNYM: za 2 tygodnie - Kurs o DIALOGU (małżeńskim), a za 3 tyg. Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej.Zapraszam.

KIOSK:  TYGODNIKI,nowy "Oremus" (na luty), nowe "Miłujcie się", "Mały Gość niedzielny", Kalendarze i inne książki. Polecamy- "Święty pośród świętych"

KOLĘDA:

PON (12.01) - 1) Niedźwiedzia i Żbika 2) Łosia i Konwaliowa

WTOREK (13.01) -  1)  Szumiącej Jodły, Echa Leśne, Wrzosów, Jeża; 2) Wiekowej Sosny (od 1 do Pionierów), Leśnej Polany, Lisia, Kuny, Piżmaka

ŚRODA(14.01) - 1) Jastrzębi Lot; 2) Wiekowej Sosny - do końca

CZWARTEK(15.01) -  1) Mł. Wilcząt; 2) Pionierów (od stacji do Kor. Dębów)

PIĄTEK (16.01) - 1) Leśniczówki ; 2) Leśnych Boginek

SOBOTA (17.01) - 1) Leśnych Kwiatów; 2) Przeb. Wiosny; 3) Pionierów (od bazarku do końca)

PON (19.01) - 1) Jelenich Rogów i Zajęczy Trop

WTOREK(20.01) - 1) Złocistych Łanów; 2) Jelonka, Przeskok, Leśny Zaułek i Fiołków

ŚRODA (21.01) - 1) Piękna

CZWARTEK (22.01) - 1) Parkowa i Główna

PIĄTEK (23.01) - 1) Widna i Szeroka; 2) Sarenki i Lisie Jary

SOBOTA (24.01) - 1) Droga Dzików (od Pionierów do końca) i Promiennego Słońca; 2) Szmaragdowych Żuków, Wzgórz, Kolejowa, Leszczynowa, Nowinek (za torami)

Celem Kolędyjest wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz rozmowa duszpasterska.

Kolędę rozpoczynamy w soboty o godz. 10.00, a w tygodniu o 16,00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów. Rodziny nowe, które się sprowadziły proszone są o poinformowanie nas o chęci wizyty księdza, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.

Podczas kolędy każda rodzina otrzymuję dla pogłębienia wiary książkę "O spowiedzi" - o. J.Salija.

Ofiary składanepodczas kolędy przeznaczone będą na wymianę okien starego kościoła lub nowe żyrandole w kościele.

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....