NIEDZ. MIŁOSIERDZIA - 12.04.2015

1.      Dziś od g. 15.00 - GODZINA MIŁOSIERDZIA z KORONKĄ i Adoracją - do16.00.

2.      Dziś witamy św. JADWIGI  Królowej  w Jej RELIKWIACH - oddaną patronkę sprawy polskiej i naszego Narodu.

3.      W Okresie Wielkanocnym odprawiamy DROGĘ ŚWIATŁA. Zapraszamy na radosne rozważanie prawdy Zmartwychwstania - w piątki powieczornej Mszach św. .

4.      Informuję z wielka radością, że 23 kwietnia odbierzemy w katedrze Gnieźnieńskiej Relikwie najzacniejszego i najważniejszego polskiego Świętego - św. WOJCIECHA. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii. Proszę o szybkie decyzję. Koszt 50 zł.

5.      Bardzo zachęcam do trwania w łasce Bożej jak najdłużej, po spowiedzi wielkanocnej.

6.      Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE. Zaproszeni są rodzice w parach małżeńskich.

7.      Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00KONCERT PIESNI WIELKANOCNYCH.

8.      W czwartek, jako III. w miesiącu Msza św. z MODLITWA O UZDROWIENIE za przyczyna naszego Patrona św. HUBERTA.

9.      Dziękuję pamiętającym o 5 r. katastrofy smoleńskiej i poległych w niej .

10.    Dziękuję wszystkim, którzy swoją służbą narezurekcji świętowali Zmartwychwstanie.

11.    DOM REKOLEKCYJNY: za tydzień KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI oraz od 30 kwietnia - KURS MOJŻESZ.

KIOSK:  TYGODNIKI,Dzienniczek, "Oremus" -na maj oraz film z naszych rekolekcji z CAŁUNEM oraz książkę o Janie Pawle II.

ZAPOWIEDZI:

I:

- Przemysław Kazimierz SOŃTA - kaw. z Wolborza i Sylwia Beata WOLSKA - panna z par. tut.

- Sławomir WOJTCZAK - kaw. z Jeziórka i Anna Ewa KRZEMIŃSKA - panna z par. tut.

- Michał Maciej KARWOWSKI - kaw. z par. tut. i Małgorzata KORYCKA - panna z W-wy