NIEDZ. PALMOWA - 20.03.2016

NIEDZIELĄ PALMOWĄ  -  świętujemy triumfalny wjazd Chrystusa do Jerozolimy i czas naszego zbawienia. (Od czwartku wieczór uczmy się już świętować).

- WIELKI CZWARTEKMSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ - godz. 19.00 .

- WIELKI PIĄTEK - LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ - godz. 19.00. (O 15.00 Droga Krzyżowa ulicami Zalesia. (Post ścisły -  obowiązkowy)).

- WIELKA SOBOTA - LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ o godz.  21.00 .  (Święcenie pokarmów- od godz. 9.30 do 15.00. Ministranci rozprowadzają wodę świeconą. ZapraszamPanów do straży przy Grobie Bożym-zapisy w zakrystii).

- REZUREKCJA - o godz. 6.00. (pamiętajmy o zmianie czasu!!!)

- Jutrznia - 9.00 ; Modlitwa w ciągu dnia - 14.40 (piątek, sobota).

- KANCELARIA czynna TYLKO do wtorku włącznie !!!

- Dziś o godz. 17.00 -  ostatnie GORZKIE ŻALE.

- SPOWIEDŹ OSTATNIEJ SZANSYwe wtorek od godz. 16.00- 19.00. Potem w ŻADEN z dni Triduum Paschalnego JUŻ NIE SPOWIADAMY!!!

1.      Nasi wolontariusze w koszulkach ŚDM rozprowadzają PALMY- ofiary są przeznaczone na organizację ŚDM w naszej parafii.

2.      W kancelarii z racji III niedz. mies. można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła.

3.      We wtorek Nab. do św. Rity - Patronki Spraw beznadziejnych (róże i intencje).

4.      Dziękuje nauczycielom obecnym z dziećmi i młodzieżą podczas Rekolekcji.

5.      Dziękuję mężczyznom obecnym wczoraj wur. św. JÓZEFA. Proszę, módlmy się o męska formację w Parafii.

6.      Dziękuję za pomoc w grabieniu liści: P. Wolskim oraz M. Parczewskiej.

7.      Dziękuję za wielki odzew na zorganizowane spotkanie z Anną Golędzinowską.

8.      Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Bożego.

9.      Prośba o pomoc w k-le w tygodniu naszej Siostrze Mateuszy.

10.    CARITAS- przygotował i dostarczył 35 paczek dla potrzebujących. W II Dzień Świąt Caritas będzie zbierał ofiary na pomoc naszym rodzinom wielodzietnym.

KIOSK:  Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny,"OREMUS" na kwiecień, BIBLIA i modlitewniki na czas Jubileuszu i Roku Miłosierdzia.