NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - II NIEDZIELA WIELKANOCNA (KANONIZACJA JANA PAWŁA II) - 27.04.2014 r.

1.      Młodzież przywiozła lampion z „iskrą Bożego Miłosierdzia”.

2.      Dziś KANONIZACJA JANA PAWŁA II. Msze św. o godz. 9:00,15:00 (z Koronką do Bożego Miłosierdzia wobec obecności Jana Pawła II w Relikwiach Krwi) i o 18:00.

Przy wyjściu OBRAZKI z JANEM PAWŁEM II i modlitwa do Niego (do wzięcia).

3.      Jutro wspomnienie św. Joanny Beretty Molli.

4.      1. maja zaczynamy NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18:00 (a po nim Msza św.).

5.      1. maja Msze św.: 9:00 i 18:30.

6.      3. maja - UR. KRÓLOWEJ POLSKI i KONSTYTUCJI 3 MAJA. Msze św. jak w każdą niedzielę. Wywieśmy dumnie naszą flagę narodową. (2. maja Święto Flagi).

7.      Jutro 35. Nabożeństwo przy RELIKWIACH KRWI świętego JANA PAWŁA II.

8.      W tym tygodniu:

- I CZWARTEK-modlitwa matek o powołania kapłańskie i zakonne.

- I PIATEK - spowiedź jak zwykle, Msza św. o 16:00. Odwiedzamy CHORYCH.

- I SOBOTA - nabożeństwo różańcowe z Janem Pawłem II.

9.      Dziś nasz CARITAS zbiera ofiary na pomoc naszym rodzinom wielodzietnym.

10.    Za tydzień przyjmiemy relikwie ŚW. DOMINIKA SAVIO. Gościć będziemy ks. Salezjanina, który pomoże nam w tym przeżyciu.

11.    Zapraszamy na DROGĘ ŚWIATŁA - w piątki po wieczornej Mszy św.

12.    REO - prośba o modlitwę za tych, którzy podjęli te drogę wiary w tak dużej grupie.

13.    TACA INWESTYCYJNA: zakończono ganek przy wejściu do Domu Rekolekcyjnego z dachem miedzianym i poręczami. Nowe ŁAWKI.

14.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: od 2 maja Kurs Pryscylla i Akwilla (o jedności), oraz w następny weekend Kurs Filip dla małżeństw.

ZAPOWIEDZI:

II. Jan Sebastian WRÓBLEWSKI-kaw. z W-wy i Anna Izabela KRĘŻELEWSKA -panna z par. tut.

KIOSK:

TYGODNIKI. Polecam: nowy „OREMUS”, „Różaniec”, Mały Gość Niedzielny Dzienniczek św. Faustyny po 20 zł oraz książeczki Jana Pawła II: Droga światła- po 1 zł. Są także IKONY i FILMY. Baranki wypalane (pomoc)         . Są pamiątki na okoliczność kanonizacji Jana Pawła II.