NIEDZIELA PALMOWA - 24.03.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

PROGRAM TRIDUUM:
WIELKI  CZWARTEK
  - MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ – godz. 19.00.

WIELKI  PIĄTEK - LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ – godz. 19.00.
O godz. 15.00Droga Krzyżowa.
WIELKA  SOBOTA  -  WIGILIA PASCHALNA – godz. 21.00.
W Wielki Piątek i Wielką Sobotę - Jutrznia i Godzina w ciągu dnia – g. 9.00 i 14.30.
Poświęcenie pokarmów – od godz. 9.00- 13.00.

Ministranci będą rozprowadzać wodę święconą (w Wielką Sobotę).
NOCNA ADORACJA w czwartek od godz. 21.00 – do 8.00 (boczne wejście).

REZUREKCJA – tradycyjnie o godz. 6.00.  (UWAGA -  krócej śpimy o 1 godzinę).
MSZE ŚW. w WIELKANOC – 6.00, 9.00, 11.00, 12.30, 18.00. CHRZTY podczas SUMY.
W II. DZIEŃ ŚWIĄT – Msze święte jak w każdą niedzielę (Tradycyjnie TACA na KUL).
Dziś ostatnie Gorzkie Żale o g. 17.00.
W zakrystii mężczyźni mogą się dopisać do straży przy Grobie Bożym w Wielką Sobotę
SPOWIEDŹ OSTATNIEJ SZANSY – we wtorek od godz. 16.30 – 18.30.
KANCELARIA w tym tygodniu czynna TYLKO jutro i we wtorek.

1. Jutro wieczorem - NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JANA PAWŁA II. Zapraszamy.
  2. Jak zwykle są PALMY: PARAFIALNE i OAZOWE.
  3. Dziękuję ponad 120 osobom za włączenie się w DUCHOWĄ ADOPCJĘ. Jeszcze dziś można dołączyć wpisując się do Księgi Duchowej Adopcji. Obok niej leżą pomoce dla podejmujących to dzieło.
  4. Dziękuję CARITASOWI za przygotowanie i rozwiezienie ponad 30 paczek. Bóg zapłać Top Marketowi.
  5. Pomagali: Artur Pisarek, Piotr Fryszczyn, Joanna Jędryszek, Anna Banaszek, Anna Cendrowska, Dorota Pastuszak, Bożena Świetlik i Krzysztof Wawro.
  6. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs Filip dla młodych (5-7.04.), Kurs o wychowaniu (12-14.04.), Kurs Przedmałżeński (19-21.04) i Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (26-28.04.).
  7. Bardzo dziękuję tak dużej grupie za „dodatkowe” REKOLEKCJE o Jezusie. To bardzo cieszy i bardzo buduje.
  8. Za tydzień powinna być Zbiórka CARITAS. Przenosimy ją na Niedzielę Miłosierdzia.
  9. W zakrystii jest już lista dla mężczyzn do wpisania się w Wielka Sobotę do straży przy grobie Bożym, oraz lista na nocną adorację z Wielkiego Czwartku na Wielki Piątek.
  10. Bardzo dziękuję mieszkańcom: Nowinek, Wyżyn, Domanki, Zalesia i ul. Kasztanów za zbiórkę na kwiaty do Grobu Bożego a zwłaszcza zbierającym: Elżbiecie Urwalskiej, Zofii Winiarek, Marzenie Sadowskiej, Jolancie Andziak, Janinie Kucharskiej, Jadwidze Kossakowskiej, Martynie Zalewskiej-Borsow, Alicji Troszak i Annie Korneluk.

Dziękuję wszystkim, którym los Polski jest drogi – i stają po stronie prawdy w modlitwie i czynie (Nowenna).

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na IV., Trwajcie w miłości”, oraz  obrazy, kalendarze, nowe książki i albumy i inne dobre, mądre i wartościowe książki i karty świąteczne.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/