V Niedz. WIELKANOCNA - 18.05.2014

1.       NABOŻEńSTWA MAJOWE o godz. 18.00 (a po nich Msza św.) z czytankami bpa Karola Wojtyły. Dziś NAB. MAJOWE o godz. 17.30.

2.       Dziękujemy Ks. Mirosławowi PRASKOWI za przybliżenie nam  ŚW. FILIPA NERI i dróg współpracy ze Świętym.

3.       Zapraszam bardzo na Wieczór Słowno-Muzyczny -"O Radości" po Mszy wieczornej.

4.       Za tydzień dzieci kl. III będą przeżywały ROCZNICę I KOMUNII ŚWIęTEJ. Dziś o godz. 10.00 spotkanie rodziców i dzieci tej zeszłorocznej Grupy. SKUPIENIE , po którym nastąpi spowied¼ w piątek o godz. 16.00.

5.       Za tydzień na rocznicę I KOMUNII ŚWIETEJ zawiśnie  obraz  św. Józefa. Patronowi Kościoła oddamy ten skarb wiary i przyszłości tej grupy dzieci.

6.        Nowa, ostatnia partia DREWNA. Proszę o pomoc w czwartek do ułożenia drewna od rana.

7.        Zapraszamy na DROGę ŚWIATŁA - w piątki po wieczornej Mszy św.

8.        Dziękuję małżeństwom zainteresowanym formacją małżeńską "Kościoła domowego".

9.        Poszukujemy Sponsorów relikwiarzy: św. Filipa Nereusza, św. Charbela, św. Dominika Savio, św. J. Bhakityhy, św. Jadwigi Królowej i św. Krystyny męczennicy.

10.     W czwartek wspomnienie św. RITY. Zapraszam szczególnie i jak zwykle z różami.

11.     Kończymy wielką drogę szczególnych rekolekcji - REO. Dziękuję za wytrwałą i bezinteresowna modlitwę wielu o owoce tego ewangelizacyjnego wydarzenia w sercach tak wielu, którzy ten trud podjęli.

12.     W DOMU REKOLEKCYJNYM:  od 19-22 czerwca- Kurs EMAUS (4 dni), 6-11 lipca -REKOLEKCJE O RADOŚCI - (6 dni),  11-13 lipca - Kurs TOBIASZ i SARA - (weekend) oraz REO - 13-20 lipca(tydzień).

ZAPOWIEDZI:

II.            - Tomasz Krzysztof KORCZAK - kaw. z par. tut. i Aleksandra Maria KONOPKA - panna, z par. Prażmów

- Łukasz ZURN - kaw z par. tut. i Beata BOBOWSKA - panna z Kamionki.

KIOSK:

TYGODNIKI. Polecam: nowy "OREMUS", Dzienniczek św. Faustyny po 20 zł oraz książki Jana Pawła II: modlitewniki z JPII, Droga światła- po 1 zł. Są także IKONY i FILMY. Ks. Mirek przywiózł film o św. FILIPIE.