XVI Niedz. Zwykła - 20.07.2014

1.       Dziś Ks. Czesław ma swoje imieniny. Wszelkich łask w służbie Bożej Mu życzymy.

2.       W  WAKACJE:

- KANCELARIA - PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI - po Mszy św. wieczornej,

- SPOWIED¬ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- ADORACJI (piątki): 8.00 - 12.00 oraz od 15.00 - 18.00.

3.       We wtorek (jak zwykle 22-ego) modlimy się przy relikwiach św. Rity, Patronki spraw beznadziejnych. Zapraszamy z różami.

4.       W środę święto św. Brygidy, patronki Europy, a w czwartek wspomnienie św. Kingi (relikwie), w piątek święto św. Jakuba, apostoła, zaś w sobotę wspomnienie św. Joachima i Anny.

5.       Powstaje IKONA świętych rodziców MARYI: JOACHIMA I ANNY. Oczekujemy na sponsora tego obrazu. Święci Ci są patronami małżeństw, babć, dziadków i seniorów.

6.       Za tydzień nasz CARITAS będzie zbierał ofiary na wakacyjną pomoc dla naszych 8 rodzin wielodzietnych i 1 młodej osoby niepełnosprawnej.

7.       ŁAWKI: - koszt: długa(3,5m)- 3.500 zł. (26); (3m) -3.000 zł. (5) i 1 m -1.000 zł. Sposoby fundowania: indywidualnie, rodzinami, ulicami czy dzielnicami.

8.       Dziś w kancelarii można wpłacić na Fundusz Budowy Kościoła.

9.       Zachęcamy do pielgrzymek: Warszawskich, a także Warszawsko-Praskiej od 16. 08.

10.    POJAZDY poświęcimy za tydzień - 27 lipca. Akcja misyjna MIVA POLSKA.

ZAPOWIEDZI:

II.  Paweł KUTRA - kaw. z W-wy i Julia Weronika  ŻYŁA- panna z par. tut.

KIOSK:

TYGODNIKI, modlitewnik św. Rity, Modlitewnik rodzinny, Encykliki Jana Pawła II (bardzo tanie), Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły,  Dzienniczek św. Faustyny (jedyne 20 zł.).

Są także IKONY i FILMY oraz CD z konferencjami dla małżeństw i młodzieży.

Dojechały nowe książki.

Żegnamy dziś i dziękujemy za posługę w naszej parafii ks. KAMILOWI FALKOWSKIEMU