XX Niedz. Zwykła - 17.08.2014 r.

1.       W  WAKACJE:

- KANCELARIA - PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI  po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIED¬ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- ADORACJI (piątki): 8.00 - 12.00 oraz od 15.00 - 18.00, wtorek: 18.40 - 20.00.

- NIESZPORY NIEDZIELNE o 17.30.

2.       W najbliższy czwartek z racji trzeciego czwartku miesiąca wieczorna Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie za wstawiennictwem Św. Huberta.

3.       W piątek z racji dwudziestego drugiego dnia miesiąca modlitwa do Św. Rity - patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Proszę przynieść róże.

4.       W następny wtorek, 26 sierpnia w Uroczystość MB Częstochowskiej wprowadzimy i poświęcimy obraz rodziców NMP: Św. Joachima i Anny.

5.       Na ołtarzu MB znajduje się Księga Trze¼wości.

ZAPOWIEDZI:

I.                     - Bartosz Karol STOJEK - kawaler z par. tut. i Sandra Dominika KILJANEK - panna z par. Św. Szczepana w Raszynie.

II.                   - Marcin ZAWORSKI - kaw. z Legionowa i Elżbieta Władysława D¡BROWSKA - panna pochodząca z par. tut.

- Adam FEDOROWICZ - kawaler i Katarzyna Stefania KIDACKA - panna, oboje z par. tut.

- Mateusz Artur SŁUŻEWSKI - kawaler z Warszawy i Róża SUSKA - panna z par. tut.

KIOSK:  TYGODNIKI, modlitewnik św. Rity, Modlitewnik rodzinny,  Dzienniczek św. Faustyny (jedyne 20 zł.). Za tydzień w Gościu Niedzielnym płyta z Dzienniczkiem S. Faustyny (1 cz. MP3). Są także IKONY i FILMY oraz CD z konferencjami dla małżeństw i młodzieży.