XXII Niedz. Zwykła - 31.08.2014 r.

1.       PORZ¡DEK:

- KANCELARIA - PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK  po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIED¬ w tygodniu - już normalnie.

- ADORACJA (piątek): 8.00 - 12.00 oraz od 15.00 - 18.00, wtorek: 18.40 - 20.00.

- NIESZPORY NIEDZIELNE o 17.30.

2.       40. GODZ. NABOŻEńSTWO. To bardzo świąteczne dni w Parafii i na początku Roku Szkolnego. Doceńmy je !!! Msze Św. o godz. 9.00 i o 18.00. Środa - zakończenie procesją. Zapraszam szczególnie Totus Tuus, Żywy Różaniec, Bielanki, Sypaczki, Szafarzy i ministrantów i wszystkie grupy parafialne.

3.       Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego GIMNAZJUM  jutro o godz. 8.00.

4.       PRIORYTET - nasze przygotowanie do NAWIEDZENIA PARAFII przez MARYJę.

5.       W tym tygodniu: I CZWARTEK - modlitwa matek o powołania; I PI¡TEK - SPOWIED¬ rano oraz od godz. 15.00 (o 16.00- Msza św.); odwiedzamy CHORYCH;  I SOBOTA - Żywy Różaniec zaprasza na modlitwę różańcową - 17.00 (tak ważna w przygotowaniu do Nawiedzenia Maryi w Ikonie Jasnogórskiej.

6.       GRUPY PARAFIALNE. Bardzo proszę o gorliwy START duszpasterski !!!

7.       Dziś o 10.15 - KONF. CHRZCIELNA dla rodziców i chrzestnych (chrzty - w IX i X).

8.       Dziś po Mszy Św. o 11.00 odbędzie się spotkanie powycieczkowe dla dzieci i młodzieży które były na wyje¼dzie czerwcowym z ks. Sławkiem i S. Antonellą.

9.       W czwartek wspomnienie świętych sióstr Nazaretanek (przy Ich Relikwiach).

10.    6 września(sob.) - 15.00. zapraszamy młodzież BIERZMOWAN¡ na spotkanie.

11.    Za tydzień po Mszy św. wieczornej pierwsze spotkanie MŁODZIEŻY I RODZICÓW na początku drogi do Sakr. Bierzmowania. To spotkanie informacyjne.

12.    Spotkanie modlitwene grupy Talitha kum - wtorek o godz. 20.00.

13.    PIELGRZYMKA (2 dniowa) 17-18.09, środa - czwartek): Kraków, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Czerna. Odbierzemy relikwie św. Jadwigi na Wawelu. Koszt 150 zł.. Zapisy w zakrystii.

14.    Pielgrzymka do Pieczysk. Wyjście w niedz. o godz. 7.00 sprzed naszego kościoła.

15.    Dziś nasz Caritas będzie zbierać ofiary na pomoc dla naszych ośmiu rodzin wielodzietnych i jednej młodej osoby niepełnosprawnej.

16.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA. Remont u wikariusza.

POWITANIE ks. KAMILA - nowego wikariusza.

KIOSK:  TYGODNIKI,  OREMUS, wakacyjny numer Miłujcie się.

Zaproszenie SOŁTYSA - 4.09 (czw.) o godz. 12.00 na uruchomienie sygn. świetlnej ...