III NIEDZ. ADWENTU - 14.12.2014

1.       Dziś i jutro WIZYTACJA kanoniczna ks. Bpa Rafała Markowskiego. Podczas Mszy św.o godz. 11.00 mamy oczekujące potomstwa, przyjmą błogosławieństwo z rąk Ks. Biskupa.

- Jutro Ks. Biskup odwiedzi szkoły i przedszkole oraz Zgromadzenia zakonne.

2.       Dziękuję uczestnikom REKOLEKCJI ADWENTOWYCH. Cieszy powiększająca się liczba młodych małżeństw i młodzieży o 19.30.

3.       Trwa ROK MARYI. Zadajmy sobie mały trud naśladowania WIARY Maryi przez: RÓŻANIEC, APEL, modlitwy przed OBRAZEM Czarnej Madonny.

4.       RORATY codziennie o 7.00. Zapraszam z lampionami. W tym roku patronem Rorat jest bł. Edmund Bojanowski.

5.       NIESZPORY NIEDZIELNE dziś o 17.30.

6.       Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE dzieci i rodziców.

7.       Dziś dzieci ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Łbiskach rozprowadzają swoje  pamiątki świąteczne.

8.       W czwartek Msza św. Z MODLITW¡ O UZDROWIENIE za przyczyną św. Huberta.

9.       KONFERENCJA CHRZCIELENA dla planujących CHRZEST w I DZIEń ŚWI¡T - za tydzień - 21. grudnia o godz. 10.15. Obecność obowiązkowa.

10.    Za tydzień o 10.10 KONCERT PIEŚNI ADWENTOWYCH naszego CHÓRU.

11.    Poświęcone OPŁATKI nasze Siostry rozprowadzają pod chórem.

12.    Dziękuję wszystkim, którzy wsparli dzieło CARITAS przez zakup tzw. świec.

13.    Pod chórem i w Top Markecie - jest wystawiony KOSZ na dary dla potrzebujących.

14.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: - w sylwestra Bal Sylwestrowy, a za miesiąc - Kurs o dialogu małżeńskim. Zapraszam.

KIOSK:  TYGODNIKI, "Tak rodzinie", "Miłujcie się", "Mały Gość niedzielny".kalendarze na Nowy Rok.

AKT ODDANIA SIę MATCE BOŻEJ....