V N. Wielkanocna - 14.05.2017

Ks. Prałat Jan Marcjan jest w szpitalu po poważnym udarze. Bardzo proszę o modlitwę.

1. Dziękuję za udział we wczorajszym NABOŻEŃSTWIE FATIMSKIM w 100 lecie Objawień (w dzień kanonizacji Dzieci Fatimskich - Franciszka i Hiacynty). Było to bardzo budujące przeżycie i radość wiary. ( Uczmy się tą prawdą Objawień żyć, czerpać z nich. Zapraszam na kolejne Nabożeństwa i do włączenia się do praktyk pięciu I.Sobót Mies.).
  2. Dziś gościmy Siostry Szarytki z Łbisk. Dziękujemy za słowo o Maryi oraz dary, które Siostry nam przywiozły.
  3. Za tydzień przeżywamy I KOMUNIĘ ŚW. Dzieci naszej Parafii w dwu grupach: 9.00 i 11.00. B. proszę osoby przychodzące na te Msze św. o przybycie na Sumę lub wieczorem.
  4. Maj to MIESIĄC MARYI - MAJOWE o godz. 18.00 (w niedziele o 17.30).
  5. W czasie Wielkanocnym odprawiamy DROGĘ ŚWIATŁA - w piątki po Mszy św.
  1. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE(podczas Mszy Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych).
  2. W piątek zapraszamy na spotkanie z Siostrą W. Danielskiego po Drodze Światła.
  3. W czwartek Msza św. o UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. Huberta.
  4. Dziś spotkanie Rodziców kandydatów do Bierzmowania (ostatnie).
  5. Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie Grupy Wolontariatu - "Zostaw Ślad". (po Mszach św. Wolontariusze rozdają darmowa gazetę Dobre Nowiny).
  6. Wspomnienia: we wtorek - św. Andrzeja Boboli.
  7. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Czuwanie Odnowy na Jasną Górę - 20 maja. Koszt 50 zł. Wyjazd o 5.00. Zapisy w zakrystii.
  8. Organizujemy także wyjazd do w LEDNICY - 3 czerwca. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.
  9. Bardzo proszę Mężczyzn o pomoc w układaniu pociętego drewna w środę koło południa.
  10. Dziś -  TACA NA SEMINARIUM. Dziękuję w imieniu ks. Kardynała.
  11. W Domu Rekolekcyjnym: - Kurs Przedmałżeński (26-28.05); Kurs Filip dla małżeństw (9-11.06); Kurs Tobiasz i Sara (23-25.06); Kurs Posłani (7-9.07).

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Miłujcie się", Książeczka O Fatimie -100 r., Modlitwy do św. Józefa.

• We wtorki - SEMINARIUM ODNOWY WIARYProszę o modlitwę za naszą grupę rekolekcyjną przed bardzo ważnym etapem - Modlitwą o Odnowę Ducha Świętego.
  • PROGRAM - " RODZINA RODZINIE" - 8.725 plus 3.060 dar jednej Rodziny). 455 zł. brakuje nam do objęcia opieką 4 rodzin jako Parafia św. Huberta.
  • ZAPOWIEDZI: I. Karol Jan DULNY - kaw. i Magdalena Teresa WITCZAK - panna - oboje z par. tut.